شناسه خبر : 73573
جمعه 08 فروردين 1399 , 01:35
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شمخانی با بیان «دوباره شگفتی در راه است»در توییتر مطرح کرد؛

از دفاع مقدس تا مبارزه با کرونا

به گزارش خبرگزاری رسا، از چند هفته گذشته که بحث کرونا ویروس در کشور مطرح شد، دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌های گوناگونی برای مقابله با این مهمان ناخوانده وارد عمل شدند. در این میان گروه‌های جهادی و مردم در کنار تمام محدودیت‌ها و تحریم ها به صورت خودجوش برای سلامت مردم دست به کار شدند و با در نظر گرفتن اهمیت موضوع آمدند تا بار دیگر روحیه جهادی و فرهنگ بسیجی را برای نسل امروز معنا کنند.

 علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران و روحیه جهادی مردم مانند دروان دفاع مقدس با انتشار پستی در صفحه توییتر خود نوشت:

"در دفاع مقدس باوجود تحریم تسلیحاتی، جوان مومن ایرانی با ایثار و خلاقیت، صدام و حامیانش را شکست داد و جهان را شگفت‌زده کرد. تاریخ تکرار شده و این بار #مدافعان_سلامت در شرایط تحریم بی‌سابقه، جانشان را کف دست گرفته‌‌اند. دوباره شگفتی در راه است. #کرونا_را_شکست_می‌دهیم".

* منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
شمارابخدا شمارابه امام حسین(ع)قسم بدادما برسید بنیاد شهید چرا وظیفه اش را انجام نمیده چراماراپاس داده به ساتا چرابه ما750هزارتومان میدن درصورتی که باید معادل حداقل حقوق بدن درحال حاضر هم که در خانه ایم و برای خرید نان خالی هم پول نداریم .اقای روحانی چرا شما میگی هیچ مشکلی نداریم ای مسئولین بنیاد ،سپاه ،ساتا وبرنامه وبودجه اقابدادمان برسید
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi