شناسه خبر : 73589
شنبه 09 فروردين 1399 , 11:38
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پاسدار حسینی و انقلابی "حاج قاسم سلیمانی" ‌بود‌

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان شهید سلیمانی را یک پاسدار حسینی و انقلابی دانست و گفت: فکر و اندیشه حاج قاسم، اندیشه همه پاسداران است.

  • ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
گفت‌وگوی ویدئویی تسنیم| فرمانده سپاه ‌کرمان: ‌پاسدار حسینی و انقلابی "حاج قاسم سلیمانی" ‌بود‌ / سپاه خود را ‌فدای مردم می‌کند

 سوم شعبان، سالروز ولادت باسعادت امام حسین(ع) از سوی امام راحل به عنوان روز پاسدار، نام‏گذاری شده است و پاسداران انقلاب اسلامی در ایران با تأسی به شجاعت، مردانگی، استواری، ایمان و فضایل اخلاقی امام حسین(ع)، در راه حفظ آرمان‏های والای اسلام و انقلاب اسلامی و نیز حراست از تمامیّت ارضی جمهوری اسلامی، صحنه‏هایی فراموش نشدنی و حماسه‏هایی با شکوه آفریدند و خود، سرمشق جوانان مومن و آزادی‏خواه جهان شدند.

سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان فلسفه وجودی تشکیل سپاه پاسداران را مثلت مکتبی، انقلابی و مردمی بودن عنوان کرد و اظهار داشت: سپاه پاسداران، سپاه انقلاب و فدای انقلاب، ملت و ولایت است.

وی با بیان اینکه سپاه سنگر مستحکم انقلاب است گفت: سپاه سد بلای مردم و انقلاب و اندیشه‌های ولایی، تمامیت ارضی و ولایت است و مردم خط قرمز ما هستند و هر جا که نیاز باشد برای این مردم خود را فدا می‌کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به دلایل نامگذاری این روز از سوی امام خمینی(ره) افزود: امام حسین(ع) بزرگ پاسدار اسلام و دین است.

وی با بیان اینکه برای حسینی شدن باید در مکتب حضرت عباس(ع) درس بگیریم گفت: فضائل، فکر، منش، صبر، بصیرت و تقوای این حضرت همه در وجود پاسداران نهادینه شده و نمونه بارز آن را وجود شخصیتی چون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به خوبی می‌توان مشاهده کرد.

سردار معروفی شهید سلیمانی را یک پاسدار حسینی و انقلابی دانست و افزود: فکر و اندیشه حاج قاسم، اندیشه همه پاسداران ماست.

گزارش از ثارالله انکوتی

 

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
لازم به ذکر است که به صورت منظم به سوال این جانبازان غریب یک مسؤل با علاقه مندان محض رضای خدا جواب بدهد هزاران سوال بی جواب حتي توجهی نمی‌شود بدبخت جانبازان میماند بامیلیونها سوال بی جواب یکرحمی یک سنک صبوردلسوز
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi