شناسه خبر : 73644
سه شنبه 12 فروردين 1399 , 04:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

به مناسبت ۱۲ فروردین؛

پیام سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس ارتش

فاش نیوز- سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهور اسلامی ایران با صدور پیامی،فرا رسیدن ۱۲ فروردین، «روز جمهوری اسلامی ایران» را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:۱۲ فروردین همواره در صفحات زرین تاریخ انقلاب اسلامی خواهد درخشید زیرا در این روز، مردم ایران عزم و اراده ملی خود را  در برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند.

۱۲ فروردین به عنوان یک دستاورد بزرگ تاریخی ثابت کرد که وحدت،انسجام و همدلی لازمه اصلی در دستیابی به اهداف بلندی است که مردم ایران سال‌ها برای آن مبارزه کرده‌اند و این مولفه‌ها همواره باید همواره مد نظر باشد.

دوازدهم فروردین به عنوان روز تبلور و تجلی اراده مردم بر تعیین سرنوشت خود و پیروزی بر استبداد و استعمار تاریخی ثبت شده است و از بارزترین جلوه‌های اراده مردم بر تعیین سرنوشت خود محسوب می‌شود و هیچ تهدیدی نمی‌تواند در روند موفقیت‌آمیز  جمهوی اسلامی ایران مانعی به وجود بیاورد.

سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهور اسلامی در این پیام همچنین ضمن گرامیداشت میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار،این روز را به تمامی پاسداران و رهروان راه امام حسین (ع) تبریک گفت.

* منبع: ایسنا

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
آقای شهیدی چرابه اعتراض وشکایات فرزندشهیدهیچ رسیدگی نمیکنیدشما؟؟؟؟؟؟
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi