شناسه خبر : 73711
جمعه 15 فروردين 1399 , 15:52
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مگر مراکز فرهنگی معاف از مالیات نیستند؟!

ما یک موسسه فرهنگی هنری هستیم. همگی هم فرزند شهید و جانباز می باشیم.

طبق قانون از مالیات معاف هستیم. در این خصوص اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران طی مکاتبه با اداره مالیات غرب تهران واقع در ستارخان خواستار اعمال قانون و معافیت مراکز فرهنگی از پرداخت مالیات شده است.

ولی با کمال تعجب این اداره برای سال 1397 مبغ ده میلیون تومان مالیت صاد رکرده است.

این در حالی ست که این موسسه به همین اندازه درآمد نداشته است. در ضمن معاف از مالیات هم هست. به اداره مالیات اعتراض کردیم ولی ترتیب اثر ندادند.

چرا اداره مالیات غرب تهران قانون را اجرا نمی کند؟

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
فقط مدیران نجومی و مسئولان نالایق و مدیران رانتی و (مرفه) و آغازادگانشان!!! معاف از مالیات و مجاز به هر کاری میباشند..
مثلا عباس آخوندی وزیر سابق دولت فعلی که گفت فقط چهارمیلیون تومان پول و دارایی دارد و از مجلس به خاطر فلاکتش پس از استیضاحش رای اعتماد قوی و محکمی گرفت .
براستی باید انها مورد عنایت مجلس و قانون-خودشان!! باشند و شما باید که مالیات بدهید، مثل بندگان خدا و هموطنانی که مسکن مهر از دولت مهرورز قبل گرفته اند و کمترین حقشان از جمهوری اسلامی بود و هنوز هم قسط می دهند ولی این سیستم دولتی و مجلسی فعلی از انها پول زمین و اجاره میخواهد. و...

فالله خیر حافظ و هو ارحم الراحمین
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi