شناسه خبر : 73760
شنبه 16 فروردين 1399 , 23:24
اشتراک گذاری در :
عکس روز

به جهت تجلیل از کادر درمانی کشور:

فیلم سینمایی «روزگار مجنون» وارد شبکه نمایش خانگی شد

فاش نیوز- فیلم سینمایی «روزگار مجنون» (کنجان‌چم) به کارگردانی یاسمن نصرتی وارد شبکه نمایش خانگی شد. 

بنسخه قانونی فیلم سینمایی «روزگار مجنون» (کنجان‌چم) توسط سامانه های نماوا و سلام سینما منتشر شده و در دسترس مخاطبین قرار گرفته است.

یاسمن نصرتی کارگردان «روزگار مجنون» در این رابطه گفت: تصمیم به پخش این فیلم قبل از اکران در سینماها فقط به انگیزه ایجاد سرگرمی برای مردم در این روزهای سخت قرنطینه بوده است. با توجه به موضوع فیلم که بخشی از ایثارگری پرستاران و پزشکان در خط مقدم هشت ساله را به تصویر می کشد، اکران آن را در این دوران که همان رشادت ها و ایثارگری ها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا توسط کادر درمان تکرار شده را لازم دانستم تا شاید ادای دینی باشد. امید است تا این روزهای تلخ تمام شود و سلامت به مردم تمام جهان بازگردد.

عوامل فیلم عبارتند از: بازیگران: محیا دهقانی، رضا اخلاقی راد، کامران ساعد، شیرین عطاالهی، رضاجهانی، سهیل برخورداری، احمد داوودی، مهدی پاشایی و احمدجعفری، نویسندگان: یاسمن نصرتی و عباس طهماسبی، فیلم بردار:مهدی ایل بیگی، صدابردار :علی عدالت دوست، طراحی و ترکیب صدا:محمود موسوی نژاد، موسیقی :ستار اورکی، تدوین :زهره احمدی، طراحی صحنه و گریم: حسین چراغچی، عکاس:امیر حق بر، مدیر روابط عمومی: فربد همایون فر.

فیلم سینمایی «روزگار مجنون» گوشه ای از رشادت مردم کورد، رزمندگان، پزشکان و پرستاران را در یک سنگر دوشادوش یکدیگر در روزهای آغازین جنگ به تصویر می‌کشد.

* منبع: سوره سینما

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi