شناسه خبر : 73796
یکشنبه 17 فروردين 1399 , 13:01
اشتراک گذاری در :
عکس روز

راه‌اندازی ورزش آنلاین جانبازان نخاعی در فضای مجازی

مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ضرورت اقامت جانبازان در منزل، با توجه به شیوع ویروس کرونا، از راه‌اندازی صفحات آموزشی در فضای مجازی با محوریت ورزش آنلاین، ویژه جانبازان نخاعی خبر داد...

فاش نیوز - مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران از راه‌اندازی صفحات آموزشی در فضای مجازی با محوریت ورزش آنلاین، ویژه جانبازان نخاعی خبر داد.

مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ضرورت اقامت جانبازان در منزل، با توجه به شیوع ویروس کرونا، از راه‌اندازی صفحات آموزشی در فضای مجازی با محوریت ورزش آنلاین ویژه جانبازان نخاعی خبر داد.

سید مستجاد حسینی با اعلام این خبر گفت: اداره‌کل ورزشی و اردویی بنیاد از مدت‌ها قبل به دنبال اجرای طرح ورزش و تمرین درمانی در منزل به صورت آنلاین برای ایثارگران بوده است که با شیوع بیماری کرونا اجرای این برنامه تسریع شد؛ به خصوص اینکه محدودیت‌های محیطی نیز به این عزیزان اجازه خروج از منزل و حضور در باشگاه‌های ورزشی را نمی‌دهد و در همین راستا با شیوع ویروس کرونا این طرح از 25 اسفندماه برای جانبازان نخاعی (ویلچیری) اجرایی شد.

وی با اشاره به ضرورت ورزش و علاقه بسیاری از جانبازان به ورزش، خاطرنشان کرد: فیلم‌های آموزشی ورزشی به صورت صوت و تصویر در گروه‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی برای جانبازان نخاعی بارگذاری شده تا بتوانند به راحتی در منزل تمرینات ورزشی بکنند و به زودی محتوای این فیلم‌ها در پایگاه اطلاع‌رسانی ایثار نیز منتشر خواهد شد.

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
با سلام و احترام
اینه رو کجای دلمان بزاریم.
آقایون روز روزش کاری برای جانبازان نمی‌کنند، الان که شب تار است.
این آقا بجای حرف اضافه، گزارش عملکرد بدهد ببینیم واقعاً مدیریت کارآمد داشته یا هزینه اضافی بر دوش ملت ایران بوده و بجای اقدام شعار داده است.
منی که 38 سال است که نخاعی هستم، تا امروز نمی‌دونستم بنیاد شهید و امور ایثارگران مدیرکل ورزشی و اردویی دارد.
واقعاً داشته و ما نمی‌دونستیم.
ببخشید
وزش ان‌لاین چه ورزشی است؟
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi