شناسه خبر : 73824
دوشنبه 18 فروردين 1399 , 09:57
اشتراک گذاری در :
عکس روز

روایتی از شجاعت سردار قاآنی در دفاع مقدس

انجمن «راویان فتح رضوی» برای نوروز امسال که سفر راهیان نور به دلیل شیوع ویروس کرونا ممنوع شده است، در ابتکاری جدید و در قالب مجموعه «راویان مجازی نور» به گفت‌وگو با راویان دوران دفاع مقدس پرداخته و در قالب تاریخ شفاهی از آن روزهای پرخاطره فیلمی کوتاه تدوین کرده است.

روایتی رزمنده دوران دفاع مقدس از سادگی و شجاعت سردار اسماعیل قاآنی

در این مجموعه رزمندگان دفاع مقدس خاطرات خود را از اتفاقات، عملیات‌ها و شهدای آن دوران روایت کرده‌اند. این مجموعه به همت «کنگره ملی بزرگداشت ١٨ هزار شهید استان خراسان رضوی» و به تهیه‌کنندگی «حسین ضیایی» و کارگردانی «مبین شریعتمداریان» تولید شده است.

در ادامه روایتی از سادگی و شجاعت سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را از زبان رزمنده دوران دفاع مقدس، حمید جهانگیر فیض‌آبادی می‌بینید.

download

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi