شناسه خبر : 73919
جمعه 22 فروردين 1399 , 06:19
اشتراک گذاری در :
عکس روز

در برنامه «تهران میدان شهداء»؛

گفتگو رادیو تهران با فرزند شهید صیاد شیرازی

فاش نیوز- «تهران میدان شهداء» به مناسبت تجلیل از مقام شامخ سپهبد شهید علی صیاد شیرازی، با پسر ارشدش مهدی صیاد شیرازی گفتگو می کند.

روز پنجشنبه بیست و یکم فروردین ماه سال ۱۳۷۸ سپهبد شهید علی صیاد شیرازی در پی ترور منافقین کوردل در مقابل دیدگان فرزندنش به شهادت رسید. 

به همین مناسبت شبکه رادیویی تهران ضمن اینکه به صورت ویژه در برنامه «به امید دیدار» که در این روز روی آنتن خواهد رفت مروری بر زندگی‌نامه، رشادت‌ها و عملکرد این فرمانده شهید در دوران دفاع مقدس و پس از آن خواهد داشت، به صورت اختصاصی در برنامه «تهران میدان شهدا» با مهدی صیاد شیرازی فرزند ارشد سپهبد شهید هم گفتگو می‌کند. 

مخاطبان در این ویژه برنامه که در بیست و یکمین سالروز شهادت سپهبد شهید علی صیاد شیرازی پخش می‌شود، بیشتر با روحیه، اخلاق و منش وی آشنا خواهند شد، ارادت ایشان به حضرت قائم (عج) و اتفاقات روز شهادت و محبوبیتی که این شهید والامقام نزد مردم داشتند قسمت‌هایی از این برنامه است که پنجشنبه ۲۱ فروردین ساعت ۱۴ و تکرار آن جمعه ۲۲ فروردین ساعت ۱۹ تقدیم حضور مخاطبان می‌شود.

* منبع: سینماپرس

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi