شناسه خبر : 74117
شنبه 30 فروردين 1399 , 05:08
اشتراک گذاری در :
عکس روز

درباره پرونده های اخلال اقتصادی؛

هشدار شورایعالی تهیه کنندگان

فاش نیوز- شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران به برخی از همکاران سینما پیرامون دخالت در پرونده های اخلال اقتصادی هشدار داد. متن اطلاعیه بشرح زیر است : اخـیرا نامه ای به امضای جـمعی از سـینماگران در حـمایت از یـک متـهم به اختلاس و  اخلال اقتصادی کشور، خطاب به ریاست محترم قوه قضاییه منتشر شده که موجبات تالم خاطر و نگرانی بخش عمده ای از مخاطبان فهیم سینمای ایران را فراهم کرده است. 

شـورایعالی تهیه کنندگان سـینمای ایران بر خود فرض میـداند تا به این دسـته از همکاران خود هشـدار دهد که اعتماد عمومی مردم عزیز کشـورمان به سینمای ایران، کالایی نیست که بشود آن را برای رسیدن به منافع شخصی به حراج گذاشت! 

همچنین امضا کنندگان مزبور باید توجه داشته باشند که اصلی ترین بلیه دهه ی نود سینمای ایران، که آن را دچار تنگی نفس کرد، سرمایه های بی حساب و کـتابی بود که به قصد پولشویی وارد صنعت سینـما شد و چرخه ی طبیعی و سالم آن را مختل کرد. بر این مبنا این دسته از دست اندرکاران تولید، توزیع و نمایش فیلم را دعوت می کنیم پیـش از آن که نگران متهمین جرایم اقتصادی باشند، به فکر سلامت سـرمایه های در گردش و مهـمتر از آن نگران اعتـماد افکار عـمومی به سیـنمای ایـران باشند.  اعتـمادی که طی دهـها سال تلاش توسط خلاقترین هنرمندان کشور ایران به دست آمده و پاسـداری از آن وظیفه ی همه سـینما گران است.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi