شناسه خبر : 74293
جمعه 05 ارديبهشت 1399 , 06:32
اشتراک گذاری در :
عکس روز

گزارش هالیوودری‍‍‍‍‍‍‍پورتر از:

شرکت فیلمسازی جدید شهاب حسینی

فاش نیوز- هالیوودری‍‍‍‍‍‍‍پوتر در یک گزارش نوشت: تیم سه نفره شهاب حسینی، کوروش آهاری و الکس برتوو کمپانی ساخت و توزیع فیلم ‍«پل مدیا» را راه‌اندازی کرده‌اند. ‍«پل مدیا»  که به تازگی فعال شده است، بنا دارد در یکی از رشته‌های فعالیت خود، فیلم‌های ایرانی و بین‌المللی را در ایالات متحده و خارج از کشور پخش کند.
این سه بازیگر، کارگردان و تهیه‌کننده که شرکت Pol Media را تشکیل داده‌اند قصد دارند همانطور که از اسم شرکت برمی‌آید پلی باشند برای ایجاد ارتباط بین هنر، فرهنگ و سینمای ایران در ایالات متحده.
‍«پل مدیا» فیلم‌های ایرانی و بین المللی دیگری را هم در ایالات متحده و هم در خارج از کشور توزیع خواهد کرد و در عین حال رویدادهای زنده از جمله حضور بازیگران و فیلمسازان ایرانی و بین المللی و همچنین سایر برنامه‌های هنری، فرهنگی و سینمایی را نیز پخش خواهد کرد.
هالیوو ری‍‍‍‍‍‍‍پورتر می‌افزاید: این شرکت تازه تاسیس، در حال حاضر یک رویداد مستر کلاس زنده با حضور بهروز وثوقی و با اجرای شهاب حسینی تولید کرده است. ‍«پل مدیا» علاوه بر این چندین فیلم ایرانی را در داخل سینماها توزیع کرده است، از جمله این پنج فیلم کلاسیک ایران «تنگسیر» ، «قیصر» ، «داش آکل» ، «گوزن‌ها» و «سوته‌دلان» با بازی ستاره سینمای ایران بهروز وثوقی.
در ادامه گزارش هالیوود ری‍‍‍‍‍‍‍پوتر به معرفی این سه شریک پرداخته است و نوشته است: شهاب حسینی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ با ایفای نقش در فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی، توانست جایزهٔ بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به خود اختصاص بدهد. همچنین او خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم برلین ۲۰۱۱ را به‌همراه گروه بازیگران فیلم جدایی نادر از سیمین کسب کرد.کورش آهاری اخیراً کارگردانی فیلم ترسناک "آن شب" را با بازی شهاب حسینی بر عهده داشته و جوایز متعددی را از جشنواره های معتبربرای فیلمهای کوتاهش کسب کرده است.آلکس برتوو نیز در مقام تولید کننده و فیلمساز در آن شب درکنار شهاب حسینی و کورش آهاری و فیلم Generations با پشتیبانی تام هنکس حضور داشته است و در سابقه کاری خود  جوایز متعددی دارد.
* منبع: سینماتیکت
کد خبرنگار: 27
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi