شناسه خبر : 74323
شنبه 06 ارديبهشت 1399 , 10:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

فرزندی که بعد از شهادت پدر متولد شد

فرزند «سر تیم حفاظت حاج قاسم» سه ماه بعد از شهادت پدرش به دنیا آمد.

https://defapress.ir/files/fa/news/1399/2/5/970373_273.jpeg

«شهروز مظفری‌نیا» از مدافعان حرم حضرت زینب (س) و سرتیم حفاظت سردار قاسم سلیمانی بود که روز ۱۳ دی سال ۹۸ در فرودگاه بغداد همراه حاج قاسم، ابومهدی و چند تن دیگر از همرزمانش توسط آمریکا مورد حمله تروریستی قرار گرفته و به شهادت رسیدند.

از این شهید عزیز دو دختر به یادگار ماند و پسری به نام علیرضا که امروز پس از سه ماه و ۱۸ روز که از شهادت پدرش می گذرد قدم به دنیا گذاشت.

شهید مظفری نیا دوست داشت اگر فرزندش دختر بود نامش را «فاطمه» بگذارد و اگر پسر «علیرضا» زیرا او را هدیه ای از جانب امام رضا (ع) می‌دانست.

شهروز درحالی هم اکنون در رواقی از حرم حضرت فاطمه معصومه (س)  آرمیده است که امروز علیرضا به دنیا آمد، بدون اینکه لحظه ای حضور فیزیکی پدرش را در این دنیا درک کرده باشد.

شهروز به یکی از دوستانش گفته بود دوست ندارم بعد از حاج قاسم زنده باشم و چقدر هم به حرفش وفادار ماند.

 

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi