شناسه خبر : 74378
دوشنبه 08 ارديبهشت 1399 , 11:14
اشتراک گذاری در :
عکس روز

توزیع بسته‌های بهداشتی بین جانبازان شیمیایی سردشت

مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران از توزیع ۹ هزار ماسک و بسته بهداشتی بین جانبازان شیمیایی سردشت خبر داد.

محمد اسماعیل علی‌پور، مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ریسک بالای بیماری در جانبازان شیمیایی گفت: با توجه به این موضوع تاکنون در سه نوبت اقلام پیشگیری و بهداشتی در بین جانبازان شیمیایی و ایثارگران در معرض خطر و با ریسک بالای بیماری در شهرستان سردشت و شهرهای اطراف آن توزیع شده است.

وی افزود: مجموع اقلام و بسته‌های توزیع شده بالغ بر 9 هزار مورد ماسک و بسته‌های بهداشتی است که در اختیار جانبازان شیمیایی با ریسک متوسط و بالا و سایر ایثارگران دارای مشکلات جسمی و آسیب‌پذیر شهر سردشت و مناطق اطراف آن قرار گرفته است.

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi