شناسه خبر : 74426
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399 , 11:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برگزاری مسایقه پیامکیِ رمضان، ویژه جانبازان نخاعی

از بین شرکت کنندگان حائز امتیاز لازم، بعد از ماه مبارک رمضان قرعه کشی صورت گرفته و ۲۸ برنده مسابقه مشخص و اطلاع رسانی آن انجام خواهد شد.

فاش نیوز - انجمن جانبازان نخاعی به دنبال برگزاری مسابقه پیامکی با موضوعات مختلف بین جانبازان نخاعی و خانواده آنها، امسال نیز در شرایط قرنطینه که متاثر از انتشار وبروس کرونا جانبازان در منازل خود حضور دارند، مسابقه پیامکی قرآنی در ماه مبارک رمضان را برگزار می نماید.

این مسابقه که از اولین روز ماه مبارک رمضان آغاز شده است و تا عید سعید فطر ادامه خواهد داشت، هر دو روز یک سوال (جمعاً 15 سؤال در طول ماه مبارک) طرح و از طریق پیامک و با واسطه دبیران استانی انجمن، برای جانبازان ارسال می شود و افرادی که بتوانند حداقل به 12 سوال مسابقه پاسخ صحیح دهند، در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

این مسابقه مختص برادران و خواهران جانباز نخاعی و خانواده (همسر و فرزندان) آنها بوده و خانواده جانبازان نخاعی شهید و خانواده جانبازان نخاعی مجرد نیز می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

بر پایه اعلام کمیته فرهنگی انجمن جانبازان نخاعی منبع مسابقه سال جاری از کتاب "آشنایی با قرآن" (جلد دوم) اثر استاد شهید مرتضی مطهری انتخاب شده است که فایل پی دی اف آن نیز در نشانی ذیل در دسترس جانبازان و خانواده مکرم آنها قرار داده شده است، ضمن اینکه از بین شرکت کنندگان حائز امتیاز لازم، بعد از ماه مبارک رمضان قرعه کشی صورت گرفته و 28 برنده مسابقه مشخص و اطلاع رسانی آن انجام خواهد شد.

جرئیات قرعه کشی مسابقه قرآن ماه مبارک رمضان 99 به این شرح است:

الف - قرعه کشی اول بین تمامی بانوان شرکت کننده شامل جانبازان نخاعی مؤنث، همسران و دختران جانبازان نخاعی که واجد شرایط شرکت در قرعه کشی باشند، انجام خواهد شد و با هدف قدردانی و ارج گذاری به زحمات ایشان به 14 نفر از آنان کارت هدیه 300 هزار تومانی تقدیم خواهد گردید.

ب - قرعه کشی دوم از بین جانبازان نخاعی و پسران ایشان صورت خواهد گرفت و از بین کسانی که حائز شرایط گردیده اند نیز به 14 نفر از برندگان یک کارت هدیه 200 هزار تومانی اهداء می شود.

جانبازان نخاعی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره 09107644910 تماس حاصل نمایند.
نشانی گروه مسابقات فرهنگی جانبازان نخاعی

در سروش:

https://sapp.ir/joingroup/2Jz7pWM09ukFwaYABvQH1IE3

 

در تلگرام:

https://t.me/joinchat/AkT2uxW75ZdJvvBlqkdvzw

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi