شناسه خبر : 74700
یکشنبه 21 ارديبهشت 1399 , 09:39
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مانور فلسطینی ها با تصاویری از سردار سلیمانی و نصرالله

شاخه نظامی «جبهه مردمی» فلسطین با استفاده از تصاویر دبیرکل حزب‌الله و فرمانده شهید نیروی قدس سپاه ایران در مانوری به مناسبت روز قدس، بر «وحدت محور مقاومت از فلسطین تا لبنان و ایران» تأکید کرد.

مانور جنبش فلسطینی به مناسبت روز قدس با تصاویری از سردار سلیمانی و نصرالله

ده‌ها نفر از گردان‌های «ابوعلی مصطفی» شاخه نظامی حزب «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین» (الجبهة الشعبیة لتحریر فلسطین) با نزدیک شدن به روز جهانی قدس مانوری نظامی در غزه برگزار کردند.

بر اساس گزارش وبگاه «العهد» لبنان، رزمندگان تصاویری از «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله و سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه ایران به علاوه تصاویر فرماندهان جبهه مردمی در این مانور استفاده کردند تا بر «وحدت محور مقاومت از فلسطین تا لبنان و ایران» تأکید کنند.

گردان‌های ابوعلی المصطفی تأکید کردند، روز قدس مناسبتی برای تشویق امت اسلام به پایبندی به مسجدالاقصی و مسأله فلسطین علی‌رغم تلاش برخی برای ضربه زدن به این مسأله و عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی است.

آنها تأکید کردند: مادامی که تلاش‌هایی برای در هم شکستن اشغالگر وجود دارد اشغالگر صهیونیستی و آمریکا نخواهند توانست محور مقاومت را شکت دهند.

ابوجمال سخنگوی گردان‌های ابوعلی مصطفی گفت: این مانور به افتخار روز جهانی قدس، محل تلاقی انقلابیون و آزادگان در جهان و محور هم‌سنگری آنها در مقابله با قوای اشغالگر، شر جهانی و دنباله‌های آن از مرتجعان، عادی‌کنندگان روابط و کسانی که در باتلاش شکست و خواری فرو رفته‌اند، برگزار شد.

وی ادامه داد، ملت فلسطین و دشمنان آن یقین دارند که نبرد با اشغالگر و حامی امپرالیستی آن نبردی واحد است که محور مقاومت با تمام شاخه‌های خود از فلسطین تا بیروت و دمشق و تهران و هاوانه و کاراکاس در آن حضور دارد.

ابوجمال تأکید کرد: محور پر افتخار ما و میلیون‌ها انقلابی پشت سر آن یکصدا در پشت سر رهبر انقلاب ایران، شعار جاودانه روز قدس را سر می‌دهند که باید با هم دست صهیونیست غاصب و حامیان آن را قطع کنیم؛ این حتما مسیر قدس است، مسیری طولانی که با خون هموار شده است... .

وی ادامه داد: با هم به پیش به سوی هر سنگر و میدانی که خون ژنرال شهید قدس قاسم سلیمانی و قبل از وی عماد مغنیه، ودیع حداد و غسان کفانی آن را معطر کرده‌ است.

ابوجمال خواستار سر دادن شعار آزادی و جنگ در روز جهانی قدس شد و تأکید کرد که رژیم صهیونیستی رو به زوال است.

وی در پایان به تمام توده انقلابی در محور مقاومت و قدس و مقاومت لبنان و شخص سید حسن نصرالله درود فرستاد.

منبع: فارس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi