شناسه خبر : 74770
سه شنبه 23 ارديبهشت 1399 , 18:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

گروه تلگرامی "دعوت" ، ویژه جانبازان نخاعی

گروه تلگرامی "دعوت"، ویژه جانبازان نخاعی چند روزی ست که فعالیت خود را آغاز کرده و با استقبال بسیاری از جانبازان همراه شده است...

فاش نیوز - به همت تعدادی از جانبازان نخاعی، گروه تلگرامی "دعوت"، ویژه جانبازان نخاعی به منظور پاسخگویی به سئوالات و ابهامات این بخش از ایثارگران در زمینه های مختلف راه اندازی شده است.

 بر پایه این گزارش، گروه تلگرامی "دعوت"، ویژه جانبازان نخاعی چند روزی ست که فعالیت خود را آغاز کرده و با استقبال بسیاری از جانبازان همراه شده است.
جانباز مهدی اسدزاده از مدیران این گروه تلگرامی درخصوص ایجاد این گروه به خبرنگار ما گفت: با َآغاز و تداوم شیوع کرونا در کشور و خانه نشینی اجباری جانبازان، تصمیم بر ایجاد این گروه و دعوت از میهمانان و کارشناسان اهل فن که به نوعی بتوانند پاسخگوی سوالات جانبازان باشند گرفته شد.

جانباز اسدزاده با توضیحات بیشتری در خصوص میهمانان و کارشناسانی که تاکنون به این گروه دعوت شده اند گفت: دعوت و گفت وگو  با ۸ پزشک متخصص در نوبت های مجزا از جمله دکتر ایجادی، دکتر والی و همچنین دکتر مینویی، متخصص بیماری های عفونی و  مسوول  رسیدگی به ایثارگران مبتلا به کرونا تا کنون انجام گرفته است.

دعوت بیش از  ۱۰ تن از مدیران و مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران از جمله مدیرکل حوزه ریاست، مدیرکل پذیرش اداری، مدیرکل کمیسیون ماده ۱۶ و دعوت از ۳ متخصص درمانگر زخم، دعوت از ۳ جانباز نخاعی روانشناس، از جمله دکتر خاموشی، دکتر صادقی  و دعوت از دکتر طالبی را نیز در برنامه های آتی خواهیم داشت.

وی همچنین اضافه کرد: در بحث فیزیوتراپی از دکتر خلیلی، در بحث احکام شرعی از کارشناسان مذهبی و آگاه به مسائل جانبازان نخاعی، در بحث ویلچر و تجهیزات پزشکی از کارشناسان این رشته و از کارشناسان بنیادشهید نیز درخصوص بنزین مصرفی جانبازان و سهام عدالت که دغدغه بسیاری از جانبازان بود دعوت به عمل آمد که بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات جانبازان بودند.

این جانباز نخاعی همچنین تاکید کرد: بخش دیگر دعوت میهمانان آنلاین این گروه تلگرامی نیز شامل معرفی جانبازان نخاعی شاخص در زمینه های نوآوری، علمی و ورزشی و دیگر زمینه هاست که با پرسش جانبازان و پاسخ میهمانان، بسیار جذاب و تاثیرگذار است.

قابل ذکر است کانال تلگرامی "دعوت" با ایده و مدیریت اصلی مهدی اسدزاده و همکاری مستمر جانبازان نخاعی، سید محمد مدنی، حمیدرضا مداح، سید محمدرضا طباطبایی و دکتر حمیدزاده فعالیت راه اندازی شده است.

آدرس و لینک گروه که در شبکه اجتماعی واتس آپ با حضور بیش از ۲۵۴  نفر از جانبازان نخاعی فعال است:

https://t.me/joinchat/BoJUvxpuCyiPDu-kHfoRMQ

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام آقای اسدی از کارتون خوشم آمد
شما ان وقت که وبلاگ هم داشتید خیلی رو ورزش تاکید می کردید . بخاطر همین انتطار داشتم در این زمینه فعال شوید .
میگم میشه منم عصو گروه بشم ؟
یادم رفت بگم
ورزش خیلی خوبه حتما به ورزش اهمیت بدید
من با همین ورزش دست و پا شکسته که انجام می دم اینطور فعالم . اگه مربی خوب داشتم که الان رکورد می زدم .


ای بابا ؟؟؟؟؟
فاش نیوز
نوشتن نام را اجباری و زورکی کردید ؟؟؟؟؟؟؟
نماز شد
بریم نماز . فقط بگم بعضی ها وقتی نماز می خونند اول وقت از خجالت نمیرن که با دخالت بی جا سرنوشت ما را سیاهتر کردند ؟ از خجالت نمیرن به من چیز دیگری گفتند ولی در مقابل ظالمها که قرار گرفتند علیه ما شدند .... تقلب الله
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi