شناسه خبر : 74789
پنجشنبه 25 ارديبهشت 1399 , 09:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

شهید ناوچه کنارک در لباس مدافعان حرم/ تصویر شهید را ببینید

تصویری از یکی از شهدای ناوچه کنارک در حالی که لباس مدافعان حرم را بر تن دارد در فضای مجازی منتشر شده است.

کنارک

به نقل از باشگاه خبرنگاران، عصر روز یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت در حین انجام تمرین دریایی تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش در آب‌های جاسک و چابهار، شناور پشتیبانی سبک کنارک دچار حادثه شد و تعدادی از دریادلان نیروی دریایی ارتش به فیض شهادت نائل آمده و تعدادی نیز مجروح شدند.

به تازگی تصویری از یکی از شهدای این حادثه به نام محمد ابراهیم کاظمی در فضای مجازی منتشر شده است. در تصویر منتشر شده از این شهید والامقام، او لباس مدافعان حرم را بر تن دارد. وی یکی از مدافعان حرم حضرت زینب (ع) بود. کاظمی بارها در میدان نبرد در برابر داعش جنگید و سرانجام در ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به درجه رفیع شهادت نائل آمد. در ادامه تصویر این شهید بزرگوار را مشاهده می‌کنید:

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi