شناسه خبر : 74882
دوشنبه 29 ارديبهشت 1399 , 12:35
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نشست مجازی مدیرعامل صندوق شاهد با انجمن جانبازان نخاعی

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد در جلسه‌ای مجازی با حضور مدیران ستادی این صندوق به پرسش‌های اعضای انجمن جانبازان نخاعی ایران پاسخ داد.

نشست مجازی مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد با اعضای انجمن جانبازان نخاعی

اسلام کریمی در راستای ارج نهادن به جایگاه جانبازان گرانقدر و پاسخ به سؤالات و ابهامات این عزیزان پیرامون اقدامات و فعالیت‌های صندوق قرض‌الحسنه شاهد با حضور در جلسه‌ای مجازی به پرسش‌های اعضای انجمن جانبازان نخاعی ایران در سراسر کشور پاسخ داد.

در این جلسه پرسش و پاسخ مجازی، اعضای انجمن جانبازان نخاعی ایران که در اقصی نقاط کشور حضور داشتند سؤالات، ابهامات و دغدغه‌های خود را در راستای حق عضویت و اقساط کسر شده وام پرداختی و همچنین چگونگی عملکرد صندوق مطرح کردند که مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

از مهمترین بخش‌های جلسه می‌توان به توضیحات مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد پیرامون ساختار سازمانی، وضعیت مالی، چگونگی گردش کسورات کسر شده از حقوق ماهیانه و روند پرداخت تسهیلات و شفاف‌سازی اقدامات صورت گرفته اشاره کرد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi