شناسه خبر : 74929
سه شنبه 30 ارديبهشت 1399 , 13:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهید زنده "مجید بارانی" آسمانی شد

جانباز «مجید بارانی» که ۱۶ سال به صورت نباتی در سختی و مشقت در بستر بیماری به سر می برد در اوایل اردیبهشت ماه سال جاری دچار سکته شدید مغزی شده و به کما رفت تا اینکه شب گذشته جسم پاکش آرام و روح بلندش به ملکوت اعلا پر کشید.

فاش نیوز - جانباز 100 درصد نیروی انتظامی"مجید بارانی" شب گذشته به علت سکته مغزی، در بیمارستان زاهدان آسمانی شد.

 همزمان با شب بیست و پنجم ماه مبارک رمضان جانباز 100 درصد ستواندوم "مجید بارانی" پس از سالها رنج مجروحیت دعوت حق را لبیک گفت و به شهادت رسید.

وی در سال 83، هنگام انجام وظیفه در کلانتری 11 فرماندهی انتظامی شهرستان سراوان در اجرای طرح امنیت و ماموریتِ دستگیری یک شرور سابقه دار و مسلح در منطقه "بخشان" از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به شدت مجروح شد. 

جانباز مجید بارانی که 16 سال به صورت نباتی در سختی و مشقت در بستر بیماری به سر می برد در اوایل اردیبهشت ماه سال جاری دچار سکته شدید مغزی شده و به کما رفت تا اینکه شب گذشته جسم پاکش آرام و روح بلندش به ملکوت اعلا پر کشید.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi