شناسه خبر : 74943
چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399 , 09:03
اشتراک گذاری در :
عکس روز

«ارتش و سپاه» ید واحده

امام خمینی (ره) درباره توطئه‌های دشمنان علیه وحدت میان ارتش و سپاه، فرموده‌اند: آن شیاطینی که دشمن شما هستند، بیکار ننشسته‌اند. دائماً مشغول‏ ‏نقشه هستند. نقشه‌های نظامی آن قدر‌ها تأثیر ندارد. آن‌که تأثیر دارد نقشه‌هایی است که‏ ‏با آن نقشه‌ها شما را از باطن و از داخل پوسیده کنند؛ و شما را پیش ملت از چشم ملت‏ ‏بیاندازند».

داده‌نما/ ارتش و سپاه، ید واحده امام خمینی (ره) درباره توطئه‌های دشمنان علیه وحدت میان ارتش و سپاه، فرموده‌اند: آن شیاطینی که دشمن شما هستند، بیکار ننشسته‌اند. دائماً مشغول‏‎ ‎‏نقشه هستند. نقشه‌های نظامی آن قدر‌ها تأثیر ندارد. آن‌که تأثیر دارد نقشه‌هایی است که‏‎ ‎‏با آن نقشه‌ها شما را از باطن و از داخل پوسیده کنند؛ و شما را پیش ملت از چشم ملت‏‎ ‎‏بیاندازند».

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi