شناسه خبر : 74969
چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399 , 13:01
اشتراک گذاری در :
عکس روز

خلوتی بنیاد خرمشهر!

حسین - چرا کسی به خودش زحمت نمیده بر عملکرد بنیاد شهید بخصوص در شهرستان نظارت کنه؟ به عنوان نمونه بنیاد شهید خرمشهر شده محفل کارمندان! شما تشریف بیاورید می‌بینید از بس با مراجعان بد یا بی تفاوت رفتار می‌کنند که چند سالی هست این بنیاد فقط شاهد رفت و آمد کارکنان آن هست.

خلوت خلوت البته اونا هم بدشون نمیاد تا ساعت نزدیک 10 صبح صبحانه طبقه بالا می‌زنند بعدش با گوشی و لبتاب خود مشغول میشن بعدش پیش همدیگر می‌روند با هم میگن و می‌خندن. آخر سر اغلبشون هم زودتر خانه می‌روند و این قصه هر روز ادامه داره.

آقا من به عنوان فرزند شهید میگم ما این رفتارها و حقوق گرفتن بیخودی این پرسنل از بیت المال در شرایطی که بعضی از فرزندان شهدا بیکار هستند ناراضی هستیم. دیگه خود دانید از ما گفتن بود. حرفای من نه شخصی هست نه اختلافی با کسی دارم. اعتراض من بخاطر عملکرد و بازده بنیاد شهید هست.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi