شناسه خبر : 74997
پنجشنبه 01 خرداد 1399 , 11:38
اشتراک گذاری در :
عکس روز

باید زندگی پدرمو بچرخونم!

محسن - خدایا خودت شاهدی ک بنیاد به پدرم هیچ ریالی نمیده. 10 درصد دادن بهش. از درصد که حقشو خوردن. حتی حقوق از کار افتادگی هم نمیدن بهش. منم که سی سالمه و مجردم و مجبورم که کنارش باشم و کار کنم و زندگیشو بچرخونم. ترکش های بدنش و دستاش و صورتش قابل جراحی نیست به والله. دکتر گفته اگه جراحی بشه باید دستش از مچ قطع بشه.

نمی دونم میگن اینا ارتش هستن و بند چندم که بهشون هیچی تعلق نمیگیره. ای کاش حداقل یه حقوقی بهش میدادن فقط. که منم سر و سامون می گرفتم.

شاهد باش خدا که نزدیک 60 سالشه و حقشو خوردن.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
با سلام و احترام
طبق بند ب ماده 88 قانون برنامه ششم ، بنیاد موظف است به همه جانبازان فاقد شغل و بازنشستگی، کمک معیشت معادل حداقل حقوق بدهد.
اگر مراجعه کرده اید و تا کنون برقرار نشده است می توانید در کمیسیون ماده 16 که در همه استانها هم نماینده دارد، شکایت کنید
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi