شناسه خبر : 75064
یکشنبه 04 خرداد 1399 , 14:53
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ورزشکاران جانباز، اسطوره‌های جوانان

فرمانده بسیج ادارات و وزارتخانه‌ها: ورزشکاران جانباز می‌توانند اسطوره‌های جوانان باشند

ورزشکاران در جامعه نقش اساسی دارند، به ویژه ورزشکاران جانباز که می‌توانند اسطوره‌های جوانان باشند.

ورزشکاران جانباز می‌توانند اسطوره‌های جوانان باشند
سردار قریشی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: فدراسیون جانبازان و معلولان در اقدامی خداپسندانه و در راستای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی اقدام به کمک رسانی مومنانه کرد که این اقدام را تحسین و تشکر می‌کنیم.
وی افزود: ورزشکاران افرادی هستند که در جامعه نقش اساسی دارند و به عنوان اسطوره می‌توانند مورد توجه جوانان قرار گیرند، خوشبختانه در فدراسیون جانبازان و معلولان به بهترین نحو ممکن برای جوانان الگو سازی می‌شود.
وی ادامه داد: وقتی جوانان می‌بینند امکانات لازم را برای ورزش کردن در اختیار دارند، اما ورزش نمی‌کنند، اما فردی با اراده‌ی قوی و با وجود نقص‌های جسمانی در صحنه‌های بین المللی موفق ظاهر می‌شود، در نتیجه آن‌ها نیز با امید بیشتر تشویق و ترغیب می‌شوند تا حضوری درخشان حتی در میادین ورزشی داشته باشند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi