شناسه خبر : 75079
سه شنبه 06 خرداد 1399 , 11:59
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برنامه متفاوت جشن رمضان در روز عیدفطر/فیلم

جانباز حاج "اکبر حسین زاده" به نمایندگی از بخش ایثارگران گروه جهادی حاج احمد متوسلیان به همراه دختر جوان معلولی که با تلاش این گروه، عمل جراحی سختی را برای رسیدن به سلامتی انجام داده بود، مهمان این برنامه بودند.

فاش نیوز - انجام کارهای خیرخواهانه و مردم دوستانه با هدف کسب رضای الهی جزء رویکردهای فعالیت های گروه های جهادی ست که در میان روزگار غفلت و به فکر خود بودن، روح آدمی را جلا می بخشد.

رویکردی که این روزها گروه های جهادی دنبال می کنند و با گذشتن از آسایش خود، به انجام کارهای خداپسندانه می پردازند، به مناطق محروم می روند و از ساخت و ساز تا حل مشکلات مردم، توزیع ارزاق و ... غیره و غیره را بی دریغ و بدون منت و چشمداشتی انجام می دهند.

گروه جهادی حاج احمد متوسلیان نیز از همین دست گروه هاست که صرف عمر خویش برای برداشتن باری از دوش مردم را بر سپری کردن عمر به یک زندگی ساده و در رفاه عادی مقدم دانسته اند.

 بخش ایثارگران این گروه جهادی به مدیریت جانباز فعال قطع نخاعی حسین اسرافیلی و مسئول اجرایی آن جانباز قطع پا، اکبر حسین زاده است که مدت زمان کمی نیست که از سیل گرفته تا زلزله و حتی همین ایام کرونا نیز به انجام خدمات عام المنفعه به ویژه جهت خانواده های ایثارگران و جانبازان و اقشار محروم جامعه در سطح کل کشور پرداخته اند.

 ماه رمضان در چشم بر هم زدنی میهمان خانه هایمان شد و به سرعت باورنکردنی ای گذشت و تا به خودمان آمدیم، مهمان سفره شیرین عید سعید فطر شدیم.

 افراد زیادی در برنامه های تلویزیونی در طول ماه مبارک بندگی، مهمان خانه روزه داران و مردم شدند. یکی از این برنامه های دوست داشتنی، برنامه قدیمی جشن رمضان بود که سال ها در ماه مبارک با مهمانان متفاوت از کانال تهران پخش میشد.

 امسال در تاریخ 4 خرداد مصادف با روز عید فطر، برنامه جشن رمضان مهمان متفاوتی داشت. جانباز فعال و کوشا حاج "اکبر حسین زاده" به نمایندگی از بخش ایثارگران گروه جهادی حاج احمد متوسلیان به همراه دختر جوان معلولی که با تلاش این گروه و برکات دست خیرین و مشارکت کنندگان با این گروه جهادی، عمل جراحی سختی را برای رسیدن به سلامتی و حفظ جان خویش انجام داده بود، مهمان این برنامه بودند.

این بخش از برنامه جشن رمضان را در سایت قرار داده ایم تا مخاطبان گرانقدر سایت، با گوشه ای از فعالیت های این گروه خستگی ناپذیر، آشناتر شوند.

download

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi