شناسه خبر : 75081
سه شنبه 06 خرداد 1399 , 13:34
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

عید بندگی رزمندگان فاطمیون در جبهه مقاومت

آن‌چه امروز در جبهه‌های مقاومت می‌گذرد، تداعی‌کننده حماسه‌ها و رشادت‌های دوران دفاع مقدس است؛ یعنی فرهنگ دفاع مقدس، همچنان جاری است. رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، با وجود سختی‌های جبهه‌های جنگ، دست از روزه‌داری نکشیده و سنگرها را با نور معنوی ماه میهمانی خدا، درخشان می‌ساختند؛ این‌روزها نیز جبهه مقاومت در سوریه و عراق، شاهد حضور دلاورمردانی است که در کنار نبرد با تکفیری‌ها، صحنه‌های زیبایی از شور و حال معنوی حاکم در ماه مبارک رمضان را در سنگرها و مقرهای خود رقم زده‌اند.

در این راستا، همزمان با فرارسیدن عید فطر، رزمندگان دلاور لشکر فاطمیون در مقرهای خود، نماز این عید سعید را برگزار کرده و مزد یک‌ ماه بندگی خود را از خداوند متعال مسالت کردند؛ بندگانی که با خدای خود گران‌بهاترین دارایی خود، یعنی جان‌شان را معامله کرده‌اند.

عید بندگی رزمندگان فاطمیون در جبهه مقاومت + تصاویر

عید بندگی رزمندگان فاطمیون در جبهه مقاومت + تصاویر

عید بندگی رزمندگان فاطمیون در جبهه مقاومت + تصاویر

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi