شناسه خبر : 75138
جمعه 09 خرداد 1399 , 09:34
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مهمانان ویژه شهید سلیمانی در گلزار شهدا/فیلم

زینب سلیمانی با انتشار ویدئویی در استوری صفحه اینستاگرامی‌اش از حضور مهمانان ویژه پدرش در گلزار شهدای کرمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شب گذشته زینب سلیمانی فرزند سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با انتشار دو ویدئو از مزار پدرش در گلزار شهدای کرمان در استوری صفحه اینستاگرامی‌اش از وقوع اتفاقی زیبا خبر داد؛ عروس و دامادی پس از برگزاری مراسم ازدواجشان، با لباس عروسی و دامادی و همزمان با ساعت شهادت حاج قاسم بر سر مزار ایشان حاضر شدند.

این عروس و داماد از شهید سلیمانی خواستند تا برای خوشبختی و موفقیتشان در زندگی مشترک، دعای خیرش را بدرقه راهی که به تازگی آغاز کرده اند، کند.


زینب سلیمانی با انتشار ویدئویی از حضور این زوج جوان در شب اول زندگی مشترکشان نوشت و توضیح داد که پدرش آن قدر مهمان نواز است که برای این عروس و داماد و زندگی جدیدشان حتما دعا خواهد کرد.

دختر سردار دل‌ها همچنین ویدئویی از گلزار شهدای کرمان و مزار گلباران شده پدرش منتشر کرد که در این ویدئو مداحی محمود کریمی مداح آئینی کشور در وصف حاج قاسم شهید پخش شده است.

در ادامه ویدئو‌های منتشر شده توسط زینب سلیمانی را مشاهده می‌کنید:

download

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi