شناسه خبر : 75153
شنبه 10 خرداد 1399 , 11:14
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شرایط دریافت حقوق حالت اشتغال از بنیاد شهید

جانباز 70 درصد بسیجی و چهار ماه سابقه حضور در جبهه را دارم و بازنشسته مخابرات هستم اما تاکنون از قانون حالت اشتغال استفاده نکردم . آیا می توانم از ماده 38  استفاده کنم اگر چه حقوق بگیر بنیاد نیستم؟

- چون با شرایط عادی بازنشسته شده اید می توانید با رای کمیسیون پزشکی مبنی بر از کارافتادگی کلی یا جزیی مشمول حقوق دریافت  حالت اشتغال یا حقوق وظیفه شوید . هر چند بنیاد برای پرداخت حقوق وظیفه برای شما مشکل می تراشد ولی این حق قانونی شماست که پیگیری کنید.

 

بنده فرزندجانباز ۲۵درصد و حدود۱۴ سال کارمند قراردادی کمیته امدادامام ( ره) هستم مدت ۲سوال است که مرا شرکتی کردند  برای تغییر وضعیت بایدچکار کنم؟

-  چنانچه  اصلاح ماده 21 قانون جامع که در مجلس در حال بررسی است به تصویب برسد تبدیل وضعیت شما حل خواهد شد .

 

من فرزند شهید هستم، آیا برای اخذ وام خرید خانه باید مبلغ خاصی سپرده داشته باشیم من چند سال است که با یک فرزند دختر نوجوان مستاجر هستم. لطفا مرا راهنمایی کنید؟

-  در حال حاضر وام مسکن ایثارگران با عنایت به افزایش قیمتی که در مسکن به وجود آمده ارزش خود را از دست داده  است ولی بنیاد شهید با هماهنگی دولت و مجلس باید چاره ای برای این موضوع بیاندیشد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi