شناسه خبر : 75154
شنبه 10 خرداد 1399 , 11:16
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران

س - پدر من ۱۲ماه قبل از قطعنامه و ۱۲ماه بعد از قطعنامه از طرف جهاد کشاورزی در منطقه جنوب بود. بعد اداره محل اشتغال یک برگه به او داد که مدت حضور در جبهه در آن ۲۴ماه نوشته شده است. می خواستم بدانم که آیا ۱۲ماه بعد از قطعنامه هم به عنوان کسری سربازی به من تعلق می گیرد؟

-  سوابق بعد از قطعنامه فعلا پذیرفته نمی شود.

 

خدا خیرتون بدهد که به فکر مشکلات ایثارگران هستید ...بنده فرزند فرهنگی بازنشسته و  همسر جانباز ۲۵ درصد از ساری که ازسال ۷۰ تاکنون به عنوان خادم و معلم قرآن بامدرک دیپلم اقتصاد و تربیت معلم روخوانی و روانخوانی و تجوید و حفظ سازمان تبلیغات در ساری فعالیت می کنم .

دوره های جامعه القرآن در قم را زیر نظر حجت الاسلام طباطبایی وسال ۱۳۸۶مدرک کارشناسی تربیت معلم قرآن کریم از دانشگاه آزاد اخذ کردم. در سال 1387 مدیر کانون رهپویان ولایت کمیته امداد شدم ولی متاسفانه بدون بیمه و حقوق کم مدت یک سال را سپری کردم. درسال۱۳۸۹_۱۳۸۸به عنوان نیروی گزینشی خریدخدمات پرورشی آموزش وپرورش در مدرسه جنوب شهر ساری مربی پرورشی و قرآن شدم اما تاکنون تعیین تکلیف نشدم. درسال ۱۳۹۶هم کارشناسی ارشد الهیات شاخه علوم قرآن وحدیث  را تمام کردم. بارها در ۱۰ سال گذشته با نامه هایی از بنیاد جانبازان و نمایندگان مججلس نزد ۵ نفر از مدیران آموزش وپرورش رفتم و مشکلم را گفتم ولی متاسفانه موفق به استخدام یا تبدیل وضعیت نشدم.  در سال۱۳۹۶ بود که به دیوان عدالت اداری شکایت کردم اما چون وضعیت من حالت تحصیل اشتغال محسوب می شود رای به رد شکایت دادند. با توجه به اینکه ازسال ۸۷ از بدنه  آموزش و پرورش جدا نشده و در مدارس و دبیرستانهای دولتی و غیر دولتی مشغول به کار هستم و معاون پرورشی و معلم قرآن و ارزیاب و مربی ارشد سازمان دانش آموزی هستم در حال حاضر نیز با وجود همسر بیمار و ۳ فرزند (یک محصل و دو دانشجو) و سختی معیشت با حقوق ساعتی و بخور و نمیر چرخ زندگیم کند می چرخد . لازم به ذکراست که ۱۰ سال سابقه بیمه فعالین قرآنی وغیردولتی وتکمیلی شرکتی دارم بنابر این استدعایی عاجزانه دارم که راهنمایی و مساعدت نمائید

 - در حال حاضر با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری اشتغال به تحصیل شغل حساب نمی شود. در مجلس وضعیت تبدیل وضعیت استخدامی در قالب اصلاح ماده 21 قانون جامع در حال پیگیری است. امید است  این اصلاحیه تائید و مشکل شما حل شود.

 

س-  من همسر جانباز 70 در صد هستم می خواستم بدانم ایا بنیاد خدمات دندانپزشکی برای  جانبازان دارد؟  چرا که من و همسرم و فرزندانم به شدت به خدمات دندانپزشکی نیاز داریم  اما به علت بالا بودن هزینه ها درد و رنج زیادی را تحمل می کنیم؟

- در قالب بیمه خیر، لطفا به معاونت بهداشت و درمان مراجعه کنید زیرا قابلیت دریافت بخشی از آن وجود دارد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام جانباز پنجاه درصد ازکارافتاده وحالت اشتغال بنیاد شهید میباشم سال نود یک عادی بازنشسته شدم برادریافت حقوق به بنیاد شهید مراجعه نمودم گفتن به جانبازان بازنشسته حقوق تعلق نمیگیرد
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi