شناسه خبر : 75203
دوشنبه 12 خرداد 1399 , 13:01
اشتراک گذاری در :
عکس روز

وام اشتغال برای طرح های خود اشتغالی

بنده دانشجوی دانشگاه ازاد هستم ومتاهلم ومی خواستم بدانم ایا وامی برای دانشجویانی که وضعیت مالی خوبی ندارند درنظر گرفته شده است؟ بنده در تهران دانشجو، اجاره نشین و شهرستانی هستم  و خرج و مخارج برایم سنگین است آیا وامی هست که بتونم از آن استفاده کنم.

- با این عنوان خیر ،‌وامی در نظر نگرفته اند .

 

بنده سابقه دوسال جبهه دارم ودرلشکر ولی عصر(ع)خوزستان بودم و درعملیات بدر مجروح شدم ودر بیمارستان شهید کلانتری اندیمشک بستری شدم. بعد از مداوا مجددا به جبهه رفتم و بعد از اتمام جنگ رفتم سراغ سابقه جانبازیم اما تاکنون نتوانستم آن را دریافت کنم .

- ابتدا باید از نهاد اعزام کننده خودتان پیگیری کنید، با هر مدرکی که دارید به ایثارگران یگان خود مراجعه و پیگیری کنید .

 

من فرزند جانباز هستم می خواستم یک وام 2 میلیونی بگیرم لطفا راهنمایی کنید؟

- به عنوان فرزند جانباز اگر شاغل نیستید می توانید وام اشتغال برای طرح های خود اشتغالی از صندوق وام ایثارگران بنیاد دریافت کنید هنوز وام دیگری برای شما تعریف نشده است .

 

من پدرم 15 درصد جانبازی و 38 ماه ایثارگری دارد . دوتا برادر دارم که یکی به طور کامل معافیت گرفته است و دیگری کسری خدمت و فقط پنج ماه خدمت کرد . آیا این قانون جدید شامل حال من می شود قانون خرید خدمت فرزندان ایثارگران در حال حاضر چگونه است ؟

- از امیتازات جانبازی و جبهه پدر شما ، برادرانتان استفاده کرده اند وشما شرایط بهره مندی را ندارید. خرید سربازی فعلا منتفی است .

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi