شناسه خبر : 75268
شنبه 17 خرداد 1399 , 12:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

با حضور دکتر زاکانی، نماینده جدید مردم قم

اولین نشست پساکرونایی جمعیت جانبازان برگزار شد

نخستین نشست جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی پس از کرونا، با حضور دکتر علیرضا زاکانی برگزار شد.

فاش نیوز -  نخستین نشست جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی پس از کرونا، با حضور دکتر علیرضا زاکانی برگزار شد.

نخستین نشست حضوری اعضا و کمیته برنامه ریزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در سال جدید و پس از کرونا، با حضور دکتر علیرضا زاکانی از اعضای موسس این جمعیت و نماینده منتخب مردم قم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این نشست که با حضور دبیرکل، قائم مقام و تعدادی دیگر از اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان و در دفتر مرکزی آن برگزار شد، پس از صحبت ها و تحلیل های مقدماتی در باره مجلس یازدهم و وضعیت هیئت رئیسه و چالش های پیش روی آن، دکتر علیرضا زاکانی، نماینده مردم قم در این دوره از مجلس، که از نمایندگان باسابقه ی انقلابی و فعال و تأثیرگذار شناخته شده است به تحلیل و آسیب شناسی وضعیت قبل و فعلی مجلس و چالش هایی که در ابتدای کار مجلس یازدهم، خصوصا" در یک سال باقی مانده از دولت یازدهم وجود دارد پرداخت.

دکتر زاکانی همچنین اظهار داشت چند طرح مهم مشکل گشا برای مردم و کشور در برنامه های ابتدایی مجلس یازدهم قرار دارد که امیدواریم با تصویب قوانین مربوط به آنها بخشی از اعتماد مردم به مجلس و در رأس امور بودن آن برگردد.

دکتر زاکانی همچنین به بحث اعتبارنامه نماینده گچساران پرداخت و اظهار داشت: اسناد محکمی شامل پنج مورد عمده از مشکلات و خلاف های این نماینده در اختیار داریم که آن را در اختیار نمایندگان خواهیم گذاشت تا تصمیم گیری لازم را در این مورد انجام دهند.

زاکانی زمین خواری، سوء استفاده از مقام و تبانی در اختصاص بودجه، سفر به آمریکا و ارتباط با ضدانقلاب را از جمله مواردی عنوان کرد که صلاحیت این فرد برای حضور در جبهه را زیر سوال می برد.

در ادامه ی این نشست، دکتر زاکانی به سوالات حاضران در باره مسایل مختلف مربوط به مجلس یازدهم پاسخ داد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
جناب زاکانی سلام وتبریک : ایثارگران به این ترکیب نمایندگان منتخب رای داده اند ,ومطالباتی از قبل عقب مانده, در زمینه های مختلف دارند .
که ابتدا رفع تبیض در پرداخت حقوق وتعیین یک اشل حقوق متمایز و ویژه با توجه به شایستگی های فردی جانبازان می باشد .ودرمان واستخدام فرزندان و.....
مثال بنده با جانبازی 25 اعصاب وداوطلب بسیجی که معلم بودم , با لیسانس 3/900حکمم هست .
یک شاغل هم رده من قریب به 7 ملیون دریافتی دارد .وسایر مزایا .
هر سال دوبار به حقوق شاغلان اضافه می شود ولی ما بازنشستگان یک بار اون هم یک شقه همسان سازی وکمی افزایش سنواتی .
اگر در این مجلس یک سری مشگلات حل نشود امیدی به مجلس های بعدی نیست .چون مجموعه ایثار گران ولایی در این مرحله جمع هستند .وجانبازان وخانواده ایثار به این مجلس چشم دوخته وامید دارند .
وآنچه که خود بهتر وبیشتر می دانید .

با آرزوی توفیق وسلامتی برای فراکسیون ایثارگران و سایر نمایندگان محترم .
جناب آقای دکتر زاکانی.لطفا بنیاد شهید را ملزم به اجرای برنامه ششم توسعه نمایید که قید نموده است جانبازان باید تحت پوشش بنیاد شهید باشند و حقوق اعسار جانبازان زیر 25 درصد نیز که زیر نظر ساتا و فقط 750 هزار تومان حقوق میگیرند هم اتوماتیک وار زیر نظر بنیاد شهید قرار گیرند و یا حقوق انها توسط دولت تامین و به اینان نیز مانند بنیاد شهید حداقل یک میلیون و 790 هزار تومان حقوق پرداخت گردد و این تبعیض بین جانبازان که توسط دولت ایجاد شده است را پایان دهید.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi