شناسه خبر : 75308
شنبه 17 خرداد 1399 , 10:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز نخاعی لرستانی به شهدا پیوست

جانباز نخاعی "محمود محمدی" بعد از چهل و دو سال جانبازی و مجاهدت صبورانه به یاران شهیدش پیوست.

فاش نیوز - جانباز نخاعی "محمود محمدی" بعد از 42 سال جانبازی و مجاهدت صبورانه به یاران شهیدش پیوست.

حاج محمود محمدی از جانبازان دوران انقلاب بود که در جریان تظاهرات مردم و سرکوب آن توسط ایادی رژیم پهلوی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و بشدت مجروح شد.

حاج محمود محمدی جانباز قطع نخاع استان لرستان و از شهرستان دورود بود که در امر فعالیت های فرهنگی نیز فعالیت می کرد و با نقل خاطرات و انتقال فرهنگ انقلابی و ایثار و شهادت به جوانان، نقش بسزایی در روشنگری جوانان ایفا می کرد.

بالاخره پس از گذشت بیش از چهل و دو سال از زمدگی سخت ولی با افتخار، این اسوه صبر و ایثار ندای ارجعی الی ربک ... را لبیک گفت و خلعت زیبای شهادت را پوشید.

بنا بر این گزارش مراسم تشییع و تدفین این شهید نیز بعداز ظهر امروز شنبه 17 خرداد ساعت 16 انجام خواهد شد و پیکر مطهرش در گلزار شهدای خاتم الانبیاء (کارخانه سیمان) شهرستان درود در جوار دیگر شهدا آرام خواهد گرفت.

 

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
روحش شاد
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi