شناسه خبر : 75335
یکشنبه 18 خرداد 1399 , 09:27
اشتراک گذاری در :
عکس روز

قالیباف: دشمن از ارتکاب هیچ جنایتی مضایقه نمی‌‌کند

قالیباف: اگر مجاهدت نگهبانان وطن نباشد دشمن از ارتکاب هیچ جنایتی مضایقه نمی‌‌کند

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 18 خرداد) پارلمان در نطق پیش از دستور خود، گفت: امروز یادآور حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی است، اجازه می‌خواهم در ابتدای جلسه از شهدای حمله تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی یادی کنیم.

رئیس مجلس اظهار داشت: آن حادثه نمادی بود از اینکه دشمن چه خواب‌های شومی برای ملت ایران دیده است و اگر نباشد مجاهدت سربازان و نگهبانان وطن، به‌ویژه مجاهدان فرامرزی انقلاب اسلامی، دشمن از ارتکاب هیچ جنایتی در حق مردم ایران مضایقه نمی‌کند.

قالیباف تصریح کرد: شهیدان آن حادثه قهرمانان ملی هستند که خون پاکِ آنها ارزش جهاد در مقابل تروریسم سیاه وهابی ــ صهیونیستی را به همه ما یادآوری می‌کند، به همه آن شهدا و شهدای مدافع حرم درود می‌فرستیم و امیدواریم در این مکان که خون‌های پاک آنها ریخته شده، توفیق خدمت به اسلام و ملت ایران و انقلاب اسلامی را پیدا کنیم.

رئیس مجلس در پایان خاطرنشان کرد:  اگرچه ظاهراً یک حمله تروریستی عامل آن واقعه بود، اکنون این موضوع اثبات شده که سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای منطقه پشت آن حادثه بودند و اگر دست‌شان می‌رسید برای کشتار دسته‌جمعی در خیابان‌های تهران هم برنامه داشتند.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi