شناسه خبر : 75357
سه شنبه 20 خرداد 1399 , 12:20
اشتراک گذاری در :
عکس روز

باحکم رییس جمهور

سعید اوحدی به عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شد

آزاده ی جانباز، سعید اوحدی، با حکم رئیس جمهور به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شد....

فاش نیوز - سعید اوحدی با حکم حسن روحانی به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب گردید.

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور به استناد اصل یکصد و بیست و چهارم قانونی اساسی با صدور حکمی «سعید اوحدی» را به عنوان «معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب کرد.

متن حکم روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای سعید اوحدی

به استناد یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی و نظر به مراتب تعهد و تجربیات ارزنده به موجب این حکم، جناب‌عالی را به عنوان «معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب می‌نمایم.

انتظار دارد با بکارگیری تمام توان و وقت خود و همکارانتان، رضایت خانواده شهداء، جانبازان، آزادگان و همه ایثارگران را حاصل نمایید. که همه ما مدیون این عزیزان هستیم و ارتقاء منزلت و کرامت آنان وظیفه همگان است.

توفیق شما را در خدمت به اسلام و ملت شریف ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند بزرگ مسألت می‌نمایم.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

 

گفتنی است حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی معاون رییس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز گذشته در نامه ای از رئیس جمهور درخواست کرده بود که به دلیل بیماری و نیاز به استراحت و پرهیز از کار سنگین به توصیه‌ پزشکان، با استعفای وی از مسوولیتش موافقت کند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
چرا ماموریت آموزشی فرزندان جانباز را که یک قانون بود, حذف کردید و از بین بردید؟؟؟
این بود دستمزدِ جانبازان عزیز؟؟؟؟؟؟
جانبازانی که ای کاش شهید می شدند اما این بی عدالتی ها را نمی دیدند!
جالب است جانباز 20درصد نه از هزینهتحصیل معاف است نه امتیازی دارد ولی فرزند جانبتز 25 درصد تحصیل رایگان و هزاران چیز دیگر فرزندان ما که هیچ ....چه فکر و استدلالی پشت این قانون بوده خدا حامی ما باشد
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi