شناسه خبر : 75414
چهارشنبه 21 خرداد 1399 , 11:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

وام اشتغال برای طرح های اشتغالی ایثارگران

بنده دانشجوی دانشگاه آزاد و متاهلم هستم می خواستم بدانم ایا وامی برای دانشجویانی که وضعیت مالی خوبی ندارند درنظر گرفته شده است؟

- با این عنوان خیر،‌ وامی در نظر گرفته نشده است.

 

سابقه دو سال جبهه دارم و در لشکر ولی عصر(ع) خوزستان حضور داشتم و در عملیات بدر مجروح و در بیمارستان اندیمشک بستری شدم. بعداز مداوا مجددا به جبهه بازگشتم و بعد از اتمام جنگ سراغ سابقه جانبازیم رفتم اما تاکنون موفق نشدم چه باید کنم و ازکجا شروع کنم؟

-  ابتدا باید از نهاد اعزام کننده خودتان پیگیری کنید و با هر مدرکی که دارید به واحد ایثارگران یگان خود مراجعه کنید.

 

فرزند جانباز هستم می خواستم وام 2 میلیونی بگیرم راهنمایی می خواستم؟

- به عنوان فرزند جانباز اگر شاغل نیستید می توانید وام اشتغال برای طرح های اشتغالی از صندوق وام ایثارگران بنیاد دریافت کنید غیر از آن وام دیگری برای شما تعریف نشده است.

 

پدرم 15 درصد جانبازی و 38 ماه سابقه ایثارگری دارد دو برادر دارم که یکی معافیت کامل گرفت و یکی دیگر فقط پنج ماه خدمت کرد . آیا این قانون شامل حال من می شود؟
 

- از امیتازات جانبازی و جبهه پدر شما ، برادران تان استفاده کرده اند و شما شرایط بهره مندی را ندارید و خرید سربازی فعلا منتفی است.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi