شناسه خبر : 75511
شنبه 24 خرداد 1399 , 11:07
اشتراک گذاری در :
عکس روز

حملات توپخانه‌ای ارتش سوریه به تروریست‌های القاعده

 
 
 
 

حملات توپخانه‌ای ارتش سوریه به تروریست‌های وابسته به القاعده

 به نقل از اسپوتنیک، گروه‌های مسلحی، که ارتش سوریه تحرکات آنها را نیمه‌شب گذشته رصد می‌کرد، دست به تحرکاتی در حومه جنوبی شهرک الباره می‌زدند که تحت اشغال گروه تروریستی موسوم به "حراس الدین" است.

یک منبع میدانی در این‌باره تصریح کرد، گروه‌های مسلح در حال آماده‌ شدن برای انجام حمله‌ای به مواضع ارتش سوریه در نزدیکی این منطقه بودند که به دنبال رصد این تحرکات توسط یگان‌های شناسایی ارتش، نیروهای دولتی مواضع آنها را هدف حمالات توپخانه‌ای قرار داده و در نتیجه تمامی این تروریست‌ها کشته و یا زخمی شدند.

منبع مذکور تصریح کرد، عناصر مسلح چینی در گروه تروریستی "حزب ترکستانی" طی روزهای اخیر دامنه تحرکات‌شان را در محور دشت "الغاب" و کوه "الزاویه" در حومه‌های شمالی حماه و جنوبی ادلب گسترش دادند که این عناصر نیز هدف حملات نیروهای هوایی ارتش قرار گرفتند.

این منبع در ادامه افزود، یگان‌های ارتش سوریه مستقر در محورهای دشت الغاب و حومه ادلب در آمادگی کامل برای مواجهه با هرگونه وضعیت فوق‌العاده در این جبهه‌ها هستند.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi