شناسه خبر : 75655
پنجشنبه 29 خرداد 1399 , 11:37
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بخش شکایات بنیاد تعطیل است!

تقی جعفری ۵۰ % - از عزیزان فاش نیوز به عنوان یک رابط امین و صدای رسا بین ایثارگران و مدیران بنیاد استدعا دارم به آقای اوحدی رئیس تازه نفس بنیاد شهید از قول ایثارگران این درخواست را منتقل بفرمایید که در وسایت رسمی بنیاد شهیدwww.isar.ir قسمت ارتباط با رئیس کل بنیاد شهید دریافت و بررسی و پاسخ گویی به شکایات توسط ایشان و معاونان ارشدشان را فعال نمایند.

در حال حاضر این بخش از سامانه بعد از اتلاف وقت زیاد و ثبت تمام مشخصات شاکی و تایپ مطالب در نهایت پیغام می دهدکه " به علت مشکل سیستم قادر به ثبت شکایت شما نمی باشد " اگر واقعا در پی اصلاح ساختار بنیاد هستید، از همین جا شروع کنید که جامعه هدف بدون تحمل رنج سفر به تهران و مواجهه با خطرات از جمله بیماری کرونا بتواند صدایش را به گوش شما برساند و این خواسته ناحق ونابجایی نیست و در امر یافتن اشکالات بنیاد و بهبود روند خدمت رسانی بسیار موثر نیز هست!

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام/ از ماست که بر ماست.....روزی ز سر سنگ عقابی ب هوا خاست.........؟؟!!!بقیه اش رو میدونید...بخاطر همین از کتاب درسی حذف شد..که آقا عقابه رو نبین که بکله میخوره زمین........ما جانبازان..فقط یک درد مشترک داریم اینم اینه همش ماها رو میبرن بالا از اون بالا میکوبن زمین..هر جا میری میگن دولت برای شما ال میکنه/ بل میکنه......بیا این ال و بل دولت مال شماها... عوضش دست و پا و کلیه و ریه .وووووو ماها رو پس بدین..اعصاب و روان اینا رو پس بدین..اثراتی که روی انها گذاشته رو پس بدین....نه....ما پس نمیخواهیم...ما همه برای دین و ناموس و وطن رفتیم...فقط دولت و بنیاد لطف کنن اینقدر تبلیغ نکنن که جانبازان روی سر ما قرار دارند...اگر قرار داشتن شاهد این خودکشی ها نبودیم..ما رو زنده زنده سوزاندید با این حرفا...کجا بریم که بیشتر بسوزیم...؟پیش شما درجه حرارت ب این بالائی// کجا بریم که بیشتر بسوزیم..وقتی که از منت الکی شما داریم میسوزیم.......رئیس جدید خودشون جانبازن..هر چند شاید نتونن مشکل یک جانباز بی خونه// بدون درامد..مریض رو درک کنند..چون از همان روز اول در ..بهترین سرسراها رفت و امد کردند..ولی هنوز یک جانبازند..پس شاید کمی ماها رو درک کنند....با این گرانیها.. کدام کمک معیشتی جواب میده...ما همه مریض//پیر و فرتوت شدیم..همه اخرای زندگیمونه...چی برای ماها آوردین..خودتون بگید..غیر منت..غیر اینکه هر جا بری میگن جانبازی دولت هواتو داره...میدونید که تبلیغه...با این گرانیهای عجیب..چ هوائی...
دولت حتی بین جانبازان تفاوت و تبعیض قایل می شود. به جانبازان ساتا معسر زیر 25 درصد که اجبارا تحت پوشش ساتا قرار گرفته اند به تازگی 860 هزار تومان در ماه کمک معیشت بخور و نمیر میدهد و به جانبازن تحت پوشش بنیاد ماهانه 1 میلیون و 790 هزار تومان.قانون برنامه ششم توسعه در خصوص حداقل حقوق یک کارمند را در بنیاد شهید اجرا میکند ولی در مورد جانبازان ساتا اجرا نمیکند. هیچ پاسخی هم در این خصوص به کسی نمیدهد.نمایندگان هم گویا زورشان به بنیاد شهید و دولت نمیرسد. باید بشینیم دعا کنیم که چه زمان دولت جانبازان ساتا را هم جزو قاون محسوب میکند.
بخش شکایات بنیاد تعطیل است!
برادرم کلا سیستم رسیدگی به امور ایثارگران تعطیل هست بنیاد حیات خلوت رسمی دولتیهاست بانک و بیمه دی را با وابستگیش به بنیاد را ملاحظه فرمایید .
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi