شناسه خبر : 75657
پنجشنبه 29 خرداد 1399 , 16:08
اشتراک گذاری در :
عکس روز

روایت قالیباف از دیدار با مادر شهید شاه‌آبادی

رئیس مجلس شورای اسلامی در یادداشتی، روایتی از دیدارش با مادر شهید شاه‌آبادی ارائه کرده است.

روایت قالیباف از دیدار با مادر شهید شاه‌آبادی

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی با انتشار یادداشتی، روایتی از دیدار با مادر شهید شاه‌آبادی ارائه کرده است.

متن کامل یادداشت قالیباف به شرح زیر است:

 "به واسطۀ بچه‌های جهادی یکی از قرارگاه‌های شرق تهران مطلع شدم که مادر یکی از شهدای سرافراز سال‌های دفاع مقدس، شهیدشاه‌آبادی بنده را برای شرفیابی خدمت‌شان صدا زده‌اند. دیشب و در شام شهادت حضرت امام صادق علیه‌السلام توفیق شد و خدمت ایشان رسیدم. مادری به صفا و معصومیت تمامی مادران شهدا. مادر شهید تعریف می‌کرد وقتی خبر شهادت شهید سلیمانی را شنیده است زانوانش از ناراحتی سست شده و بر زمین افتاده است، داغی چه بسا بزرگتر از داغ فرزند برومندش. 

 آنچه برایم از همه دلنشین تر بود، ماجرای یک گلدان است؛ مادر شهید گفتند که غرضم از صدا کردنت این بود که بیایی و گلدانت را ببری. گلدانی که ایشان پنج سال پیش به نیت و اسم بنده قلمه زده‌اند و گفتند این را حتما به خانه ببر و جلوی چشمت بگذار تا همیشه یاد شهدا و خانواده شهدا باشی. 

 از اینهمه لطف و محبت ایشان حقیقتا شرمنده شدم؛ از ایشان خواستم برای عاقبت بخیری همه ما دعا کنند. ایشان هم مجددا به بنده و همۀ همکارانم گوشزد کردند که خانواده شهدا از این مجلس انتظار خدمت انقلابی دارند. حقیقتا مادران شهدا حق زیادی به گردن ما دارند و به دعای آنها خیر و برکت فراوانی شامل حال این کشور شده است. ما فدایی همۀ خانوادۀ شهدا، به خصوص مادران دلسوز و مهربان شهدا هستیم".

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi