شناسه خبر : 75701
شنبه 31 خرداد 1399 , 09:58
اشتراک گذاری در :
عکس روز

یک مقطع فقط به من نرسید!

محمود - نماینده محترم ۲۷ ماه در جنگ بودم. ۲۴ ماه سرباز ۳ ماه داوطلبانه سال ۹۶. برج ۹ بازنشسته شدم. کارشناس بودم. یک مقطع شامل حال من می شد که اداره بعضی را در جریان قرار داده و بعضی را مخفی کرده. اونایی که آشنا داشتن، به دیوان شکایت کردن. برج ۷ سال ۹۸ رفتن سرکار.

ما شکایت کردیم به دیوان، رد شدیم. این چه عدالتیه؟ به ما که رسید تاریخ استفساریه شد! چرا؟ پس چرا اونها که پارتی داشتن رفتن سر کار؟

پس عدالت چی میشه؟ ما که از این بابت مزایایی نگرفتیم. در طول ۴۱ سال انقلاب فقط یک مقطع برای ما بود که آن هم بی عدالتی شد. چرا برنامه ششم در مورد یک مقطع برای بعضی که با ما بازنشسته شدن، اجرا شده. دیوان مال ما را رد کرده، یکی جواب بده ما قانع بشیم‌.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi