شناسه خبر : 75783
دوشنبه 02 تير 1399 , 10:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اشراف کامل نیروهای مسلح بر دشمنان در منطقه خلیج فارس

 

بیگانگان مخالف آرامش در منطقه هستند/ اشراف کامل بر دشمنان در منطقه خلیج فارس سردار دریادار «علیرضا تنگسیری» صبح امروز در حاشیه افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام رضا (ع) چالوس اظهار داشت: در خلیج فارس مسئولیت داریم و برادران‌مان در ارتش جمهوری اسلامی در دریای عمان از دو هزار و ۲۰۰ کیلومتر مرز‌های جنوبی کشور حراست می‌کنند.

وی افزود: در خلیج فارس اقتداری که نیرو‌های مسلح دارند و اشرافی که بر دشمنان داریم مثال‌زدنی است؛ اما اعتقاد‌مان بر این است که پیام صلح و دوستی را برای کشور‌های مسلمان خلیج فارس داریم که قادر‌یم با هم با برادری و صلح امنیت را در خلیج فارس برقرار کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: بیگانگان با چه معنایی در خلیج فارس حضور پیدا کردند. آن‌ها چشم تعرض به کشور‌های مسلمان دارند و دنبال برهم زدن آرامش در خلیج فارس هستند.

تنگسیری بیان داشت: در ۴۱ سال از انقلاب گذشته به هیچ کشوری تعرض نکرده‌ایم و هدفمان کمک به مظلومان بوده است؛ چرا که مسلمان هستیم و پیامبر اکرم (ص) امر کرده اگر مظلومی فریاد زد به داد ما برسید، باید به دادش برسیم و دیدیم مردم مظلومی دارند ستم می‌بینند به آن‌ها کمک می‌کنیم و وجود بیگانگان در منطقه هیچ معنی و مفهومی ندار‌د و باید از منطقه بروند.

وی گفت: خلیج فارس خانه ما و کشور‌های همسایه است و بیگانگان که به دنبال تنش و درگیری هستند، باید از خلیج فارس خارج شوند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین در مراسم افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام رضا (ع) چالوس گفت: این نیرو در کشور پنج بیمارستان دارد که در نقاط مختلف خدمت‌رسانی به مردم را انجام می‌دهند و رضایت مردم در اولویت این نیرو در حوزه سلامت است.

وی افزود: کادر درمانی در مراکز درمانی نیروی دریایی سپاه دلسوزانه مشغول به خدمت‌رسانی هستند و در بحران کرونا همواره در آماده‌باش بودند. اگر بخواهیم در دنیا بقا داشته باشیم و سرافراز و با اقتدار بمانیم، باید از اسلام و قرآن درس بگیریم.

تنگسیری تصریح کرد: دشمن امروز عزت ایرانی‌ها را مورد هدف قرار داده و اگر امروز عملی انجام دهیم که بر اقتدار ما خدشه وارد کند باید در مقابل شهدا پاسخ دهیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه بیان کرد: انقلاب ما عزت و اقتدار بود و امام (ره) به ما عزت و اقتدار داد و اگر امروز تضعیف شود، باید در قیامت پاسخگو باشیم.

وی گفت: در سیل و کرونا نیروی دریایی سپاه با راه‌اندازی بیمارستان صحرایی و حضور کادر درمانی در منطقه در کنار مردم بوده و خدمت‌رسانی کرده و مردم نیز از ما انتظار داشتند؛ در جذب نیرو در بیمارستان امام رضا (ع) چالوس حتما از جوانان متخصص بومی استفاده شود و این موضوع در دستور کار قرار گیرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: بیمارستان امام رضا (ع) یکی از بیمارستان‌های تخصصی این نیرو محسوب شده که با تجهیزات مناسب و روز به خدمت‌رسانی به مردم مشغول است.

وی ادامه داد: با راه‌اندازی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی و کلینیک دندانپزشکی در بیمارستان امام رضا (ع) امیدواریم بتوانیم خدمات مطلوبی به مردم ارائه دهیم.

تنگسیری بیان کرد: در نیروی دریایی سپاه خود را خادم و خدمتگزار مردم می‌دانیم و همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اقتدار لازمه‌اش مردم هستند و رضایت مردم اولویت اول این نیرو در خدمت‌رسانی حوزه سلامت است.

سردار سید‌علی موسوی جزایری، فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه نیز در مراسم افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام رضا (ع) چالوس اظهار داشت: مجموعه کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام رضا (ع) چالوس از محل درآمد‌های بهداری نیروی دریایی سپاه با هزینه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تجهیز و بهره برداری شد.

وی ادامه داد: بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان چالوس یکی از بیمارستان‌های مجهز و تخصصی بهداری نیروی دریایی سپاه در کشور محسوب می‌شود که به خدمت‌رسانی به مردم می‌پردازد.

سردار موسوی جزایری بیان کرد: در موضوع کرونا بهداری نیروی دریایی سپاه با تمام تجهیزات در استان‌های مختلف حضور پیدا کرد و هم‌اکنون دو بیمارستان صحرایی در بوشهر و بندرعباس راه اندازی کردیم.

وی گفت: کادر درمان مراکز زیرپوشش بهداری نیروی دریایی سپاه با تمام توان به خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی پرداختند و در این مسیر حتی بسیاری کرونا گرفتند و در خانه ماندند و بعضی‌ها هم بستری شدند. تقویت کادر درمان بیمارستان امام رضا (ع) چالوس در دستور کار قرار دارد و به‌زودی نیرو‌های این مرکز جذب می‌شوند.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi