شناسه خبر : 75823
سه شنبه 03 تير 1399 , 12:02
اشتراک گذاری در :
عکس روز

«دختر خوب» از نگاه دختر خردسال یک شهید

تا پدرشان بود، روز دختر و جشن‌های تولد‌ برایشان رنگ و بوی دیگری داشت، اما حالا که بابا در آسمان خدا سیر می‌کند و دست نوازشی نیست که روی سرشان بکشد، مناسبت‌ها هم مثل قبل نیست، هرچند که مادر تمام سعیش را برای پر کردن جای پدر می‌کند، اما جای خالی‌ پدر همچنان روی دل‌ دختران شهدا سنگینی می‌کند. سنگینی که می‌توان آن را از بغض صدای فرزندان شهدا وقتی درباره پدر صحبت می‌کنند و یا نگاه خیره آنان به قاب عکس‌های پدر، تشخیص داد.

مناسبت‌هایی همچون روز دختر که به یمن میلاد پر برکت کریمه اهل بیت (ع) نامگذاری شده است برای فرزندان شهدا حال و هوای دیگری دارد. «غزل» و «باران» فرزندان یکی از شهدای فاطمیون هستند که پدر آنان در دفاع از حرم حضرت زینب (س) و در نبرد با تروریست‌‎های تکفیری در سوریه به شهادت رسیده است. گفت‌وگوی کوتاهی از این دو فرزند شهید به مناسبت روز دختر از سوی رسانه فاطمیون منتشر شده است که در ادامه آن را می‌بینید.

download

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
عزیزم عزیزم عزیزم
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi