شناسه خبر : 75987
دوشنبه 09 تير 1399 , 09:14
اشتراک گذاری در :
عکس روز

منابع صهیونیستی:

جنگ با حزب‌الله یعنی دریافت ۱۰۰۰ موشک در هر روز

منابع ارشد امنیتی رژیم صهیونیستی به سران این رژیم هشدار دادند‌، در صورتی که جنبش حزب‌الله لبنان برای حمله چراغ سبز دریافت کند، هر روز بیش از 1000 موشک به سمت اسرائیل پرتاب خواهد کرد.
منابع ارشد امنیتی رژیم صهیونیستی اعتراف کردند، بدترین سناریو برای اسرائیلی‌ها، شلیک بیش از 1000 موشک در روز به اسرائیل است. اگر شاخه نظامی حزب‌الله چراغ سبز حمله را دریافت کند، حملات گسترده نه تنها در خط مقدم بلکه به عمق اسرائیل با موشک‌های نقطه زن انجام خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، این در حالی است که با وجود اینکه صهیونیست‌ها تلاش می‌کنند که ترس و وحشت خود را از جنگ سوم در لبنان پنهان نگه دارند، اما کارشناسان امور رژیم صهیونیستی از ترس مقامات سیاسی و امنیتی این رژیم و سرخوردگی شدید آنها درباره حزب‌الله خبر می‌دهند، به طوری که «آویگدور لیبرمن» از مقامات امنیتی سابق رژیم صهیونیستی گفت: حزب‌الله شبیه یک ارتش شده است و بسیاری از کشورهای عضو ناتو سلاحی که حزب‌الله در اختیار دارد را ندارند و حزب‌الله دشمن شماره یک اسرائیل است.
در همین حال، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» به نقل از منابع امنیتی رژیم صهیونیستی، از برگزاری رزمایش گسترده ارتش این رژیم خبر داد.
یک تحلیلگر کانال ۱۳ تلویزیون صهیونیستی نیز به نقل از منابع امنیتی این رژیم اعلام کرد: نگرانی اسرائیل تصرف شهرک‌های اسرائیلی است، زیرا این برای نخستین بار خواهد بود و تاثیر مخرب و منفی بر اسرائیلی‌ها دارد و از این رو، ارتش اسرائیل هر کاری برای ممانعت از آن انجام می‌دهد. اگر این شهرک‌ها برای چند ساعت هم به تصرف حزب‌الله درآید، تصاویری که از آن منتشر می‌شود، تاثیر تاریخی دارند.
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi