شناسه خبر : 76017
دوشنبه 09 تير 1399 , 15:23
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بگویید رئیس بنیاد با من بیاید خواستگاری

سید محمد امین تفاخ - مادرم حضرت زهرا رو واسطه قرار دادم که اگه این نامه مرا به دست رئیس نرسانید شکایتتان را به ایشان می کنم.

بنده فرزند ارشد جانباز قطع عضو، بیمار و از کار افتاده کلی هستم با 5 خواهر و برادر یتیم که مادرمان را این اواخر از دست داده ایم
بنده با مدرک کارشناسی در روستا کارگری میکنم و هزینه زندگی و تحصیل خانواده ام را مهیا می کنم که کمرم واقعا شکسته بخدا نمیتونم نفس بکشم.
میخوام زن بگیرم اما نمیتونم!
یک سابقه کار در تامین اجتماعی دارم که مرا برکنار کردند قبلا دوبار دو عدد نامه از نماینده محترم با پول قرض رفتم تهران رساندم به دست اداره کل بنیاد شهید اما هیچ نتیجه ای ندادند.

درخواستم از رئیس بنیاد شهید این است که یا مرا سر کارم برگردانند.
و یا اینکه بیایند فکری به حال سادات یتیم و فرزندان جانباز مملکت بکنند
و میخواهم خودشان شخصا بیایند برای من در شیراز خاستگاری کنند چون با این وضعیتی که دارم به من زن نمی دهند به امام هشتم قسم که جدی میگم من منتظرم، خانواده زنم شیراز هستند فقط یکی بیاد منو ضمانت کنه که دخترشون رو بهم بدن.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi