شناسه خبر : 76023
سه شنبه 10 تير 1399 , 10:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

روز آزادسازی مهران در قلب ملت ایران است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام تاکید کرد: سالروز آزادسازی مهران در قلب ملت ایران ثبت شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام تاکید کرد: سالروز آزادسازی مهران در قلب ملت ایران ثبت شده است.
 اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز سه شنبه 10 تیرماه، در سالروز آزادسازی مهران، در گفتگو با ایثار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای عملیات کربلای یک، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس، خاطرات فراوانی از رزمندگان اسلام و رشادت‌های آن‌ها برجای گذاشته است، خاطرات تلخ و شیرین زیادی که برای خیلی از نسل‌های امروزی ناشناخته است و هنوز بسیاری از رشادت‌های شهدا و ایثارگران در کشور بازگو و ثبت نشده است.
وی خاطرنشان کرد: سالروز آزادسازی مهران در قلب ملت ایران ثبت شده است و نیاز است نقش رشادت‌های شهدا و ایثارگران در آزادسازی مهران به خوبی در کشور شود. این پیروزی تا بدان حد اهمیت داشت که حضرت امام خمینی(ره) در آن روز فرمودند «مهران را هم خدا آزاد کرد» و این همان جمله‌ای است که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران پس از فتح خرمشهر بیان فرمودند.
تولیده با اشاره به دهم تیرماه روز آزاد سازی مهران، تصریح کرد: با توجه به رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید در جهت بیان رشادت‌های شهدا در عملیات کربلای یک تلاش شود.
تولیده ادامه داد: در گام اول تلاش میشود تا ضمن برگزاری مراسم با شکوهی در ۱۰ تیر ماه سال جاری و به صورت مجازی از خانواده های معظم شهدای عملیات کربلای یک و همچنین از ایثارگرانی که در عملیات آزاد سازی مهران نقش آفرینی کرده اند تجلیل و تقدیر شود.
وی در پایان با تقدیر از رسانه هایی که همکار و همیار این دستگاه هستند، ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ممنوعیت برگزاری مراسمات تجمعی، در تلاش هستیم ضمن مراعات پروتکل های بهداشتی، موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از خانواده معظم شاهد به تعطیلی کشانده نشود.
انتهای پیام/
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi