شناسه خبر : 76035
چهارشنبه 11 تير 1399 , 08:25
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برنامه تکریم: دیدار رییس بنیاد با مادر شهیدان خالقی پور

 

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با مادر شهیدان خالقی پور در «سه شنبه‌های تکریم»

 

مهندس سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده شهیدان «داود، رسول و علیرضا خالقی‌پور» دیدار و از صبر و ایثارگری این خانواده تجلیل کردند.

طرح سه شنبه‌های تکریم به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور قرار است تا پایان سال با هدف دلجویی از خانواده معظم شهدا و بزرگداشت ایثارگران با محوریت مساجد در سراسر کشور ادامه یابد.
در این دیدار از پوستر طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم رونمایی شد.
«داود خالقی پور» که پسر بزرگ خانواده بود در ۲۲ اسفند ماه سال ۶۲ در عملیات خیبر در جزیره مجنون به فیض شهادت نائل شد و «رسول و علیرضا خالقی پور» که به ترتیب در سال‌های ۶۵ و ۶۶ جانباز شده بودند در ۵ مرداد ماه سال ۶۷ در آغوش همدیگر و در عملیات دفاع حلقوی (تک حلقوی) در منطقه شلمچه به دیدار داود در بهشت رفتند.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi