شناسه خبر : 76101
جمعه 13 تير 1399 , 13:22
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مزار شهید سردار سلیمانی معطر به شمیم رضوی

مزار شهید سردار سلیمانی معطر به شمیم رضوی شد

خدام حرم رضوی همزمان با میلاد امام رضا (ع) با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهدا به ویژه سردار شهید سلیمانی ادای احترام کردند.

بامداد امروز گلزار شهدای کرمان حال و هوای متفاوتی داشت و خدام حرم رضوی به دیدار سردار شهیدمان آمدند و با سلام و صلوات مزار سردار شهید سلیمانی را غبارروبی کردند.

سرداری که از ارادتمندان اهل بیت (ع) و خدام حرم رضوی بود و در تیرماه سال ۹۷ در آستانه سالروز ولادت امام رضا (ع) با حکم تولیت آستان قدس رضوی مفتخر به خادمی حرم مطهر رضوی شد.

حالا خدام امام رضا (ع) آمده‌اند تا گلزار شهدای کرمان را مطهر به عطر و بوی حرم رضوی کنند و به یاد خادم شهیدِ امام رئوف نغمه‌های عاشقانه «رضا رضا» سر دهند.

اینجا دیدگان اشکبار است به یاد سرداری که برای دفاع از نظام و انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکرد و در مقابل رجزخوانی‌های پوشالی استکبار دلاورمردانه ایستاد و در نهایت این راه را با خون پاکش جاودانه کرد راهی که حالا با شهادت سردار سلیمانی ابدی شده است.

بامداد امروز گلزار شهدا زیر سایه خورشید قرار گرفت و شهدا در کنار سردارشان شب میلاد امام رضا (ع) را عاشقانه سپری کردند.

منبع: مهر
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi