شناسه خبر : 76116
شنبه 14 تير 1399 , 08:29
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مادر شهیدان «مهاجر قوچانی» به فرزندان شهیدش پیوست

 

مادر شهیدان «مهاجر قوچانی» به فرزندان شهیدش پیوست

 
 

«بهجت نقیبی مقدم» مادر شهیدان «محسن و محمد حسین مهاجر قوچانی» پس از سال ها درد و رنج دوری از فرزندان به دلیل کهولت سن چهارشنبه ۱۱ تیرماه دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.
پیکر مادر شهیدان محسن و محمد حسین مهاجر قوچانی پنجشنبه ۱۲ تیرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی تشییع و در قطعه صالحین بهشت رضا (ع) به خاک سپرده خواهد شد.
حجت الاسلام حسین معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی طی پیامی درگذشت مادر شهیدان مهاجر قوچانی را به خانواده این تندیس صبر و استقامت تسلیت و برای بازماندگان صبر جزیل از خداوند منان مسئلت کرد.
شهیدان محسن و محمد حسین مهاجر قوچانی در سال های ۱۳۴۴ و ۱۳۴۲ چشم به جهان گشودند و در ۲۴ آبان ۱۳۶۱  در مریوان و ۱۵ اسفند ۱۳۶۲ در جزیره مجنون به فیض شهادت نائل آمدند.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi