شناسه خبر : 76137
شنبه 14 تير 1399 , 10:59
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شماره جدید فکه از شهید «ذاکر حیدری» می‌گوید

 

روایت ویژه از فرمانده ذاکر حیدری در جدیدترین شماه فکه جدیدترین شماره نشریه «فکه» با روایت ویژه‌ای از شهید مدافع حرم سردار حاج ذاکر حیدری منتشر شد.

دویست و ششمین شماره ماهنامه فکه با نگاهی ویژه به کارنامه رزمی این سردار جبهه مقاومت با عنوان «خستگی‌ناپذیر» پرداخته و در مصاحبه‌ای با فرزند و چند تن از همرزمان وی نیز به تشریح ابعاد شخصیتی این شهید نگاهی داشته است.

در این مصاحبه‌ها «محمود چهارباغی»، «علی‌اکبر پورجمشیدیان»، «جواد غلامی»، سرهنگ «مرادعلی شفقی» و «محمود احمدی» به بیان خاطرات خود از شهید حیدری پرداختند.

همچنین آثار دیگری با عناوین ما شاگردان مکتب امام، انتقام سخت، ۱۰ فانوس، دانشگاه مقدس، امپراتوری کودتا و ادعای دموکراسی، دریاچه ماهی در این نشریه به چاپ رسیده.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi