شناسه خبر : 76166
یکشنبه 15 تير 1399 , 15:40
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برادر شهید و مشاور بنیاد استان تهران، مشاور استاندار شد

پرویز فروغی به پیشنهاد مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و با حکم انوشیروان بندپی، استاندار تهران، با حفظ سمت...

فاش نیوز - فرزند و برادر شهید بهروزفروغی که مشاور رئیس بنیاد تهران بزرگ است، به عضویت شورای مشاوران استاندار تهران نیز درآمد.

به گزارش خبرنگارما، "پرویز فروغی" طی حکمی از سوی استاندار تهران، به عنوان عضو افتخاری "شورای مشورتی استانداری در امور ایثارگران" منصوب شد.

وی که از رزمندگان دوران دفاع مقدس، فرزند شهید علی آقا و نیز برادر شهید بهروز فروغی می باشد و همچنین دارای مدرک فوق لیسانس ارتباطات و فعال رسانه ای است سال ها در بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران به خانواده ی شهدا و جانبازان خدمت کرده است و از چند سال گذشته نیز به عنوان مشاور دکتر حمیدعلی صمیمی، مدیرکل بنیاد شهید تهران بزرگ مشغول فعالیت بوده است.

بنا براین گزارش، هفته گذشته نیز پرویز فروغی به پیشنهاد مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و با حکم انوشیروان بندپی، استاندار تهران، با حفظ سمت در بنیاد شهید تهران، به عنوان عضو افتخاری شورای مشورتی استانداری در امور ایثارگران منصوب و مشغول به کار شد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام،کمتر از 2 ماه پیش مدیر کل استان البرز نیز همچنین. تصور کنید تعمیم این پدیده نوظهور برای تمامی استانها وبرای تمامی نهادها و وزارتخانه ها چه خواهد شد؟
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi