شناسه خبر : 76187
یکشنبه 15 تير 1399 , 15:30
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز ۷۰درصد آذربایجانی به شهادت رسید

"عبدالله افشین‌وند" جانباز ۷۰ درصد پس از سال‌ها مجاهدت و صبوری ناشی از درد و رنج جراحات جنگی سرانجامی نیک یافت و به شهادت رسید.

فاش نیوز - جانباز ۷۰ درصد "عبدالله افشین‌وند" پس از سال‌ها مجاهدت و صبوری ناشی از درد و رنج جراحات جنگی سرانجامی نیک یافت و به شهادت رسید.

جانباز عبدالله افشین وند در سال ۱۳۱۷ در بوکان آذربایجان غربی چشم به جهان گشود و ۱۷ خرداد ۱۳۶۶ بر اثر انفجار مین در روستای قاقل آباد از ناحیه هر دو پا به درجه رفیع جانبازی نائل آمد.

شهید «افشین وند» سرانجام پس از گذشت 33 سال از مجروحیت و جانبازی عصر روز شنبه چهاردهم تیر ماه ۱۳۹۹ دعوت حق را لبیک گفت و به کاروان شهدا و یاران شهیدش پیوست.

مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید با حضور مسئولان، جمعی از مردم و خانواده‌های معظم شهدای شهرستان‌ بوکان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi