شناسه خبر : 76202
دوشنبه 16 تير 1399 , 10:29
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ثبت جامع خاطرات ایثارگران وزارتخانه ارتباطات

 

تمامی آثار دفاع مقدس باید ثبت، ضبط و نشر داده شوند/ ثبت خاطرات جامع ایثارگران وزارتخانه ارتباطاتحمید تفرشی مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ایثارگران در جلسه ستاد گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس که صبح امروز (یکشنبه) در وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، با بیان اینکه ۴۰ سال از ایثارگری‌ها، ازجان‌گذشتگی‌ها و شجاعت مردم در دفاع مقدس می‌گذرد، اظهار داشت: در دفاع مقدس جهان متوجه شد که ایمان، یقین و توکل به خدا بر جنگ‌افزا‌ها غلبه می‌کند و خداوند یاور مظلومان است.

وی با اشاره به اینکه جوانان در طول دفاع مقدس با مردانگی، گذشت، باور و معنویت پای ارزش‌های اسلام از جان گذشتند، گفت: امروز پس از ۴۰ سال ضرورت دارد تمام آثار دفاع مقدس ثبت، ضبط و نشر داده تا به نسل‌های آینده و سایر ملل منتقل شود.

تفرشی اضافه کرد: در دفتر ایثارگران وزارت ارتباطات کمیته‌ای تشکیل شده که کار ثبت جامع خاطرات ایثارگران این وزارتخانه را در دستور کار دارد.

مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ایثارگران با بیان اینکه ستاد کل نیرو‌های مسلح به منظور بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس دستورالعملی تهیه کرده و به تمامی وزارتخانه‌ها، سازمان‌های دولتی و نهاد‌های عمومی ابلاغ کرده است، گفت: همه دستگاه‌ها مکلف شدند در راستای گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اقداماتی را در مجموعه‌های خود انجام دهند.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi