شناسه خبر : 76225
سه شنبه 17 تير 1399 , 08:21
اشتراک گذاری در :
عکس روز

هم‌افزایی رسانه‌ای دست‌اندرکاران ارتش در هفته دفاع مقدس

 

 نشست «هم‌افزایی رسانه‌ای دست‌اندرکاران ارتش جمهوری اسلامی ایران در برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس» برگزار شد.

در این نشست که با حضور سرهنگ حمیدرضا سهیلی جانشین سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آجا و جمعی از دست‌اندرکاران حوزه رسانه و تبلیغات چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد، زمینه‌های انعکاس هرچه بهتر حماسه‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس در سطح رسانه‌های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سرهنگ سهیلی دبیر اجرایی ستاد چهلمین سالگرد دفاع مقدس آجا در این نشست اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) فرمودند، باید به این نتیجه برسیم همان‌طور که نصف روز واقعه کربلا و عاشورا توانسته تا به امروز فرهنگ ما را تغذیه کند، هشت سال دفاع مقدس که برگرفته و امتداد حماسه عاشوراست، می‌تواند برای نسل‌های متمادی اثرگذار باشد.

وی افزود: ما باید با انتشار فرهنگ عظیمِ ایثار و شهادت در فضای جامعه با تمام امکانات، آثاری را ایجاد کنیم که برای همگان ماندگار باشد.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi